Skocz do zawartości

RISEN 2 MROCZNE WODY- NIE MOŻNA URUCHOMIĆ APLIKACJI


Recommended Posts

Mam problem gdy uruchamiam risena.Pojawia mi się komunikat"Nie można uruchomić aplikacji,ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji."

Sprawdzałem inne gry i nie mają one z tym problemu.Tylko właśnie ten risen.Próbowałem również instalować vcredisty i net frameworki bezskutecznie... już nie wiem co robić. Komp jest po formacie.Przed formatem wszystko ładnie śmigało. Mam Win XP SP3 Professional.Proszę o pomoc

Edytowane przez miki081
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mam problem gdy uruchamiam risena.Pojawia mi się komunikat"Nie można uruchomić aplikacji,ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji." Sprawdzałem inne gry i nie mają one z tym problemu.Tylko właśnie ten risen.Próbowałem również instalować vcredisty i net frameworki bezskutecznie... już nie wiem co robić. Komp jest po formacie.Przed formatem wszystko ładnie śmigało. Mam Win XP SP3 Professional.Proszę o pomoc

Trzeba było oryginał kupić :P

Link to post
Share on other sites

Kolego,nie tylko ty masz problem z RISENEM 2,ja tez kopiłem grę za 120zł,instaluje i widzę tylko logo jak się gra ładuje,i mam albo blue screen,albo komp się resetuje, próbowałem już wszystkiego,i nic to nie dało,ta gra jeszcze potrzebuje czasu na udoskonalenie,a co najlepsze poprzez steam'a nie chce mi działać,a jak ja z crackowałem to działa,i obecnie gram na takiej, niezłe nie?? niema to jak kopić grę oryginalna za 120zł i ja crackowac żeby działała :D hehehehe

Link to post
Share on other sites

niema to jak kopić grę oryginalna za 120zł i ja crackowac żeby działała

tak samo było z alpha protocol, DRM był zrąbany i do czasu wydania patcha, który go zdejmował trzeba było crackować oryginał

Link to post
Share on other sites

Może pobierz najnowszy PhysX, nawet jak masz Radeona to powinno pomóc

 

Kolego,nie tylko ty masz problem z RISENEM 2,ja tez kopiłem grę za 120zł,instaluje i widzę tylko logo jak się gra ładuje,i mam albo blue screen,albo komp się resetuje, próbowałem już wszystkiego,i nic to nie dało,ta gra jeszcze potrzebuje czasu na udoskonalenie,a co najlepsze poprzez steam'a nie chce mi działać,a jak ja z crackowałem to działa,i obecnie gram na takiej, niezłe nie?? niema to jak kopić grę oryginalna za 120zł i ja crackowac żeby działała :D hehehehe

W końcu piracką grę z piratami w rolach głównych trzeba instalować pirackimi sposobami ;) Edytowane przez davi100
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Wymieni ktoś risen 2 na wiedzmina 2? Może być na jakiś czas (miesiąc, dwa , trzy kwestia skończenia gdy) a może być na stałe.

Wieśka raz instalowałem i lezy box w szafie. Także w idealnym stanie jest.

Mogę dopłacić ew jakąś drobną kwotę gdyby ktoś chciał się na zawsze wymienić:P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...