Skocz do zawartości

Odkupienie sprzętu po testach


Recommended Posts

Cześć :x

Jeśli taka dyskusja miała już miejsce to przepraszam i proszę o skasowanie tematu, a jeśli nie to zapraszam do dywagacji :)

Zastanawia mnie czy istnieje możliwość wprowadzenia przez redakcję opcji odkupienia testowanych przedmiotów po 'promocyjnej' cenie :D Nie chodzi mi o naciąganie redakcji na dodatkowe wydatki, tylko np. wprowadzenie do regulaminu m-r kolejnego punktu mówiącego o możliwości odkupienia przedmiotu po testach, jeśli recenzja spełni jakieś warunki. Np. Ocena powyżej 4.0 w 30 głosach i 1500 odwiedzin - trochę prostsze, niż do pozostawienia sprzętu po testach, jednak tu benchmarkowiec by płacił za przedmiot wartość ustaloną przez redakcję. Oczywiście takie coś mogłoby być także tylko do wybranych produktów, jednak np. ktoś testuje jakąś kartę low-profile, a akurat takiej potrzebuje i redakcja dała opcję odkupienia jej, recenzja spełnia warunki, tester płaci redakcji.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie, że redakcja wypożyczony sprzęt też musi odda

Dlatego chcemy, by istniała możliwość odkupienia go ;) prześlemy odpowiednią kwotę na konto redakcji lub bezpośrednio do producenta i chyba nikt by sobie z tym problemów nie robił? :co: przecież producentowi trudno sprzedać później sprzęt który nosi ślady użytkowania (a nie da się testować tak by nic nie było widać że sprzęt dotykany - choćby przy otwieraniu pudełka coś się ono delikatnie uszkodzić) a tak od razu miałby nabywcę.

 

EDIT:

 

przeniosłem temato do IMO odpowiedniejszego działu ;)

Link to post
Share on other sites

Taka opcja raczej nie wchodzi w grę, z kilku powodów:

1. Sprzęt po testach musimy zwracać. Gdy jest inaczej, robimy z tego akcje "sprzęt zostaje po testach". Tak było z Kingstonem, CoolerMaster itd...

 

2. Sprzęt który krąży w testach, nawet jeśli jest nówka sztuka, to najczęściej produkty reklamowo/marketingowe (przysyłane z zagranicy), na które nie można wystawić faktury VAT. Nikt nie chce się bawić w sprzedawanie takich sampli, już lepiej je zostawić jako nagrodę.

Żaden z producentów nie daje też na to gwarancji.

Link to post
Share on other sites

no nic szkoda ale jeszcze zostaje opcja "sprzęt zostaje po testach" ;]

 

no i teraz wam się muszę pochwalić moim snem ( pod koniec wakacji) ;], gdzie to w mojej szopce na narzędzia znajdował się magazyn benchmarku ( leżały tam stosy karty itp itd ) a ja tam poszedłem i pożyczyłem chłodzenie na procka ;S ( no w końcu na moim podwórko to moglem tam iść )

-szkoda ze tak na prawdę nie jest :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...