Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się na zakupem myszki typowo "gejmingowej" tylko teraz nie wiem którą brać i tu zwracam się z ogromną prośbą do was, abyście pomogli mi wybrać mysz: A4 Tech V-Track F3 http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-v-track-f3-usb-podkladka-x7200-i2258270082.html vs A4T Oscar X748 http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-x7-oscar-x748-320dpi-v-track-24h-i2264677706.html .Z tym że Oscar jest zwycięzcą testów CD-Action * od lat kupuję ten magazyn) i bardzo ciekawi, a zarazem kusi mnie tam guma po bokach (jeśli to jest guma :P) i ja by to leżało w dłoni, dodam że jestem praworęczny więc z tym problemu nie ma.Mysz głównie pod Battlefield'a 3 and Counter-Strike czyli typowo pod FPS'y. Bardziej podoba mi się ta mysz V-Track (ładniejsza) ale może to jest tylko pic na wodę.Za pomoc oczywiście odwdzięczę się +, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hej :) Ja posiadam taka http://allegro.pl/mysz-a4tech-oscar-xl-750bk-podkladka-x7-200mp-i2329392856.html i jestem zadowolony z dobra podkładka sie gra super i przełączanie trybów DPI jest OK . Tak to jest Guma ( z lewej strony ) na nadgarstek, mi sie ręka trochę poci jak jest gorąco na tej myszce i wtedy trochę lata w ręce ale ogólnie jestem zadowolony

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poszukaj x748 na sensorze avago (popytaj sprzedawców), a4tech wdrażając technologie V-track zaczął stosować słabiutkie sensory pixart. Można to poznać po liczbie profili z DPI, ale nie pamiętam jak to dokładnie było.

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pustka z avago na allegro, same v-tracki. Avago ma 3200dpi i 6 przełączeń dpi, v-track ma 3000dpi i 5 przełączeń. Avago cieżko dostać, jedynie używka w dobrym stanie. Sam niedawno kupowałem x748 miał być avago, ale niestety się skończyly na magazynie i dostałem v-tracka. Według mnie nie jest wcale taki zły, avago nie miałem więc się nie wypowiadam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Może mam jakąś manie nie wiem, ale kompletnie nie podoba mi się ta mysz, dla mnie ma beznadziejny desing (bez urazy oczywiście) jeszcze ten czerwony przycisk, ehh nie chce tu za bardzo wymyślać bo ja też tak w kratkę wybieram czasami, ale z ty dwóch co zapodałem którą byście wzięli ?

 

EDIT: Może komuś udało się znaleźć z tym sensorem Avago tą myszkę jeśli tak to proszę o linka, a tak po za tym jak mam rozpoznać czy ta mysz ma ten sensor?

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

No właśnie chyba tą kupie ale genialnie gdyby była z tym Sensorem AVAGO a co do tych myszek na allegro są z 7 przełączeniami i 3200DPI nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Dobra ludzie zadzwoniłem do Nexcom'a i w czwartek bd dostępna myszka A4-Tech Oscar X-748 extreme (force) i ona jest właśnie bez K i trochę droższa, ale koleś nie może stwierdzić czy jest to Avego ale obstawia że tak co o tym myślicie?

 

Ty skąd to wyczaiłeś mam taką samą teraz i na niej gram LOL ....

Link to post
Share on other sites

No ja dzwoniłem też do firmy i koleś mówi że też przez to okienko z laserem nie wiem jak się to nazywa xD można rozróżnić Avego ma zaokrąglony taki prostokąt natomiast V-Trak ma kółeczko, a powie ktoś mi czym się różni tak naprawdę V-Trak od Avego prócz wyglądu?

 

Bo ja tu nie rozumiem jednej rzeczy myszka z V-Trackiem jest droższa od tej z Avego, ponadto Avego wycofali z produkcji a wszystkie myszki które wychodzą na rynek praktycznie mają V-Tracka to dlaczego wszyscy polecają mi Avego?

Link to post
Share on other sites

dxh11- Kupiłem A4Tech w Bielsku-Białej, ale nie wiem jak się ten sklep nazywa. To jest chyba ta z Avago, a sklep jest... hmm... Wiesz gdzie jest dworzec w Bielsku Białej? To przy wejsciu do poczekalni na autobusy jest sklep komputerowy. Kupiłem tam X710 i ma gumowy kabel+zaokrąglony prostokąt czyli jest to sensor Avego. Zapytaj się tam, może mają jakieś X748 bez V-tracka:)

Ps. Myszka świetnie sprawuję się w grach. Posiada 7 przycisków i 5 prędkości kursora do wyboru, że tak powiem;d

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to raczej że wiem gdzie jest dworzec w BB wielkie dzięki i fajnie było gdybyś mi powiedział kiedy mniej więcej to kupiłeś i jakbyś przypomniał sobie nazwę sklepu to pisz, bo tak jak mówiłem prawdopodobnie produkcja tych myszek została wstrzymana lub całkowicie anulowana.W Kozach w Nexcomie w czwartek jest dostawa tych myszek A4 Tech X748 może się trafi byłoby zajefajnie, zobaczymy.Miałbym jeszcze do ciebie prośbę czy mógłbyś mi zrobić zdj. z pod spodu myszki i tego kabla oraz pudełka byłbym bardzo wdzięczny :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...