Skocz do zawartości

Telewizor min. 32" do komputera - ok.1500


Recommended Posts

Potrzebuję telewizora który spełni funkcję również monitora. Jedyny wymóg to żeby był Full HD. I pytanie ode mnie bo się za bardzo nie orientuję - czy da się uzyskać obraz Full HD na telewizorze przy korzystaniu z komputera?

Link to post
Share on other sites

Ja mam Sony Bravia 32" powieszone na ścianie, kupiony specjalnie pod komputery.

Mam podpięty jeden komputer (do gier, filmów w hd, muzyki itd.) na HDMI i obraz leci w fullHD, drugi komputer to serwer domowy i na nim obraz w HD.

Nie wiem w jakiej cenie są teraz te telewizory, ja swój kupiłem kilka lat temu, do dziś jestem zadowolony z niego, spełnia wymogi. Polecam.

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

ja swojego KDL32ex500 kupiłem za około ~1500 zł ale nie wiem czy nadal jest w sklepach bo potem nie mogłem go znaleść

 

Głównie kieruj się tym żeby odświeżanie miał 100 mhz, reakcje matrycy 2-8 ms - im mniej tym lepiej, dobry kontrast dynamiczny, jasność by wypadało + 400-500,

 

matryce nie TN . IPS albo inną podobną. LCD według mnie lepiej bo jeśli chodzi o LED to znajdziesz raczej tylko podświetlenie kątowe w tej cenie a wtedy np masz rogi jaśniejsze i środek ciemniejszy co w nocy da sie zauważyć chyba że dorwiesz dynamic LED.

 

Najlepiej jakbyś zapodał jakieś propozycje to byśmy Ci powiedział mniej więcej który lepszy.

 

Obraz da sie uzyskać full hd ale przez kabel dvi albo hdmi, przez vga leci analogowy sygnał, nie cyfrowy.

 

TV zazwyczaj mają 3-5 wejść hdmi, czasem usb żeby podłączyć i przeglądać filmy zdjęcia z usb i wejścia euro na niektóre dekodery.

 

Pytaj o niejasnośći i zapodaj jakieś tv bo już spędziłem kilka tygodni nad szukaniem mojego który spełnia wszystkie moje wymogi, nie mam siły szukać znowu ; d

Link to post
Share on other sites

Witam.

Jeżeli ma to być LED to jedynie 32" w Twoim przedziale cenowym a mianowicie:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-32pfl5606h.bhtml#opis

Fajny TV i myślę, że spełni Twoje oczekiwania.

Jak chciałbyś 37" to już LCD:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-37pfl4606h.bhtml#opis

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

euro to jeden z gorszych sklepów do kupienia czegokolwiek...

Promocja z 1800 na 1600 ! hura ! o patrz ten sam tv za 1400 .. - http://www.zadowolenie.pl/philips-32pfl5606h58-48805?prt=66

 

w drugim o dziwo cena jest znośna :)

 

Oba Tv są na dobrym poziomie, więc albo masz 32 cale w budżecie z wysyłką albo 37 cali za dopłatą 100+, albo czekaj na dalsze propozycje albo szukaj Tv patrząc na to co Ci wcześniej napisałem. ; )

Link to post
Share on other sites

euro to jeden z gorszych sklepów do kupienia czegokolwiek...

Jest albo nie jest - ja tam kupiłem kilka rzeczy i jakoś nigdy nie miałem problemów, ponad to była to propozycja a sam autor tematu nie jest w żaden sposób zmuszany do zakupów w tym sklepie, także nie ma się co spinać przy tak błahej kwestii jaką jest wybór sklepu, która de facto nic nie wnosi do samego tematu.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

to było stwierdzenie, nie spina, spokojnie ; ) Euro ma taką tendencje że przy niektórych promocjach schodzi do ceny którą proponują wszyscy inni, sam kupiłem tam TV ale tylko dlatego że była promocja do aktualnej ceny rynkowej ; D

 

Samo stwierdzenie i dyskusja wniosło do tematu to żeby autor patrzał na modele i szukał go jak najtaniej.

 

Pozdrawiam również ; )

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...