Skocz do zawartości

Recommended Posts

To moja pierwsza porosba o pomoc na tym forum.

 

Mam dylemat chce kupic myszke wydac moge tyle co w temacie ew. wiecej o ile to warte.

 

Ale teraz prooooblem brac z kablem czy bez.

Najwiecej gram w World of Tanks a niebawem w diablo. Czasem w css.

 

Czy myszy bez kabla ustepuja tym z ogonem. Na jak dlugo starcza bateria. I wogole jakies opinnie.

 

Fajnie jakby byly jakies konkretne modele.

Link to post
Share on other sites

To moja pierwsza porosba o pomoc na tym forum. Mam dylemat chce kupic myszke wydac moge tyle co w temacie ew. wiecej o ile to warte. Ale teraz prooooblem brac z kablem czy bez. Najwiecej gram w World of Tanks a niebawem w diablo. Czasem w css. Czy myszy bez kabla ustepuja tym z ogonem. Na jak dlugo starcza bateria. I wogole jakies opinnie. Fajnie jakby byly jakies konkretne modele.

Myszki na zwykly bluetooth maja opuznienia, w technologi 2,4 czy 3,6ghz juz nie ale tu cena myszki wynosi 300+zl.

Przy takiej technologi bateria starcza max na dobe ciaglej pracy na 5600dpi ( akumulator li-ion), w tej kwesti na szczescie producenci pomysleli i w tych drogich myszkach mozesz w kazdej chwili podpiac kabel usb ze stacji dokujacej co zajmuje jakies 2-4 sekund.

Dla przykladu: Logitech G700 i Razer Mamba albo Naga epick.

 

Najwazniejsze jest zebys przed zakupem, jesli to mozliwe upewnil sie czy dany szczurek ci pasuje ( ksztalt, waga, soft, etc).

Propozycje royceda59614 sa chyba najlepsze w tej cenie, jezeli zalezy ci na super czulosci to odpusc sobie deathaddera.

Wszystkie 3 sa szeroko polecane przez graczy i ciesza sie bardzo duzym uznaniem, Corsair wyglonda ciekawie, recenzja fajna, tez wydaje sie zachecajacy (aczkolwiek nieznam nikogo kto ma myszke od nich wiec sie niebede wypowiadal ).

 

P.S. Zobacz sobie jeszcze Razer Naga ( okolo 240-260zl) z 12 klawiszami z boku myszki, polecana przez graczy mmo. Godne polecenia sa tez myszki od Roccat ( Kone albo Kova) i Saitek ( R.A.T. 5).

Edytowane przez dexiji
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...