Skocz do zawartości

KEPLER GTX670 - pierwsze testy


Recommended Posts

AMD gorzej wypada w grach, a lepiej w niektórych programach, Nvidia robi przede wszystkim duży nacisk na gry.

Właśnie jest na odwrót przynajmniej było do wyjścia seri 6xx a dowiemy się jak będzie dalej po przemierzę niższych kart serii 600:D

Link to post
Share on other sites

Właśnie jest na odwrót przynajmniej było do wyjścia seri 6xx a dowiemy się jak będzie dalej po przemierzę niższych kart serii 600:D

Trudno żeby karty oparte dokładnie na tej samej architekturze, a na dodatek jeszcze "cięte" nagle w magiczny sposób zyskały wydajność w GPGPU. W 99% algorytmów opartych o OpenCL karty AMD/ATI znacząco prowadziły od serii HD5000, ale w tym momencie można już mówić o deklasacji.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko się nie pozabijajcie: http://www.morele.ne...2672-kr-472102/

Zobaczcie co jest teraz pod linkiem z morele pod ktorym wczoraj byla dostepna EVGA GTX 670

http://www.morele.ne...2672-kr-472102/

EVGA kloocki lego

 

w rewelacyjnej promocyjnej cenie. To chyba jakis zart...

 

No to anulowali mi zamowienie na ta karte.

Co za sklep... zenada

Dno

Ponizej krytyki

 

GTX 670 ceny i modele: http://videocardz.co...s-cards-roundup

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Przydałoby się porównanie GTX 670 po OC z Radkiem 7950 po OC.

Radek ma większy potencjał OC ale to nie koniecznie musi się przełożyć na wyższą wydajność względem GTX. Trzeba przyznać jedno.

GTX670 to bardzo udana karta i mam dziwne wrażenie, że po premierze tej karty chęć wyboru np. GTX 680 już nie jest taki oczywisty :)

Co można z resztą zauważyć analizując testy.

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja i tak mam zamiar kupić gtx680. Póki co testy gtx670 są na nowych sterownikach (które jeszcze nie wyszły), a testy gtx680 są na starych. Nowe sterowniki na pewno przyspieszą gtx680 i różnica lekko się powiększy.

To jest pocieszanie się na siłę.

Link to post
Share on other sites

No nie powiedziałbym, ale ok. Zapomniałem, że zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej co czuję, myślę etc.

 

Ostatnio płakaliście, że gtx680 to kastrat... Oh wait! GTX670 to odpaki gtx680tki... Ummm.... Czyli Kastrat jeszcze bardziej pocięty?

Link to post
Share on other sites

No nie powiedziałbym, ale ok. Zapomniałem, że zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej co czuję, myślę etc. Ostatnio płakaliście, że gtx680 to kastrat... Oh wait! GTX670 to odpaki gtx680tki... Ummm.... Czyli Kastrat jeszcze bardziej pocięty?

Kto płakał ten płakał, widze ze jakis fanboy Ati :> Wiesz co cenowo warto brac 670 bo daleko nie odbiega od 680, sli nie warto bo nawet 690 jest ciut wydajniejsza,ale 7950 lyknal i w niektorych grach dobieral sie do 7970, dobra gpu co tu duzo gadac.
Link to post
Share on other sites

Nie no nie mówię że zła, ale tak od razu bym nie skreślał GTX680. Już wielokrotnie można było zauważyć, że karty nV rozkręcały się w miarę wydawania nowych sterów. Jak już wspomniałem testy gtx670 są robione na sterach, które jeszcze nie wyszły (rotfl) i porównywane z wynikami gtx680 na starych sterach. Zatem teoretycznie gtx680 jeszcze przyspieszy.

 

I na pewno nie jestem fanboyem ATI. Który fanboy ATI kupiłby gtx680? :E

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...