Skocz do zawartości

KEPLER GTX670 - pierwsze testy


Recommended Posts

Też czytałem, że nowe BIOSY pozwalają podwyższać napięcie na rdzeniu i tu moje pytanie: odpalam OC GURU II, który też pozwala zmienić napięcie rdzenia, więc co to za nowość?

Po zmianie BIOS masz 1.21V, poza tym sprawdź sobie na monitorze napięć co dają Twoje regulacje - nic więcej niż to co boost sam sobie ustawi.
Link to post
Share on other sites

Seasonic X-560

jak tam z uzyciem energi przy gtx 670?widzialem wypowiedzi na forum ze system z ta karta bral okolo 600w w battelfield 3?co wydaje mi sie nie mozliwe.na innych stronach podaja ze system z karta bierze 317w podczas grania w metro i 297w w bechmarku occt.

chcialbym kupic sesonic 560w do mojego zestawu prawdopodobie hd 7950 lub gtx670.

wymieniam zasilacz wiec chce byc pewnny zebym go nie musial wymieniac drugi raz.

Link to post
Share on other sites

jak tam z uzyciem energi przy gtx 670?widzialem wypowiedzi na forum ze system z ta karta bral okolo 600w w battelfield 3?

Ciekawe kto był tak "mądry" %-) , 600W to nawet dwie karty w SLI nie powinny potrzebować. Sam GTX670 pobiera maksymalnie ~160W więc w zależności od reszty systemu (cpu, ect) cały komputer powinien zadowolić się mniej więcej 300W, także np. ten Seasonic będzie idealny.
Link to post
Share on other sites

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

2795, 67332, 24, 48, 41.511

 

w max payne 3 tyle fps, podczas rozpierduchy na gtx 670 + phenom 4 ghz

proc ogranicza? oczywiscie wszystko na full

dodam że na i3 użycie gtxa 670 było nie wiecej jak 60% a na phenomie jest 98% a nadal wydaje mi się że taki sam fps jak na gtxie 580...

ale i5 2500k bede niedlugo mial to sprawdzę na 100% bo juz mnie to w****ia

Edytowane przez dariushundead
Link to post
Share on other sites

To kto Wam kazał siedzieć przez te pół godziny przy biurku. :] Nie no poważnie to sorry chłopaki, dałem ciała, zobaczyłem na Guru3d że nowe drivery to się podjarałem jak nastka na widok big cocka i wrzuciłem - zresztą sam najpierw pobrałem i się zdziwiłem czemu do cholery nie działa :->, a to wszystko przez moonshine-a...

Link to post
Share on other sites

Straciłem, pół godziny na download i próbę instalacji :(

Pewnie wystarczy zmodyfikować inf jak zwykle i pójdzie na GTX670 i GTX680 i na reszcie Keplerów również. Nvidia ma taką dziwną politykę, to samo było z GTX670 jak wyszedł - tylko do niego stery były, ale mała modyfikacja pliku inf i smigało na GTX680.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...