Skocz do zawartości

KEPLER GTX670 - pierwsze testy


Recommended Posts

Nie no najlepiej żeby w dniu premiery GTX660 czy 670 były za 300-600zł... Jeszcze w Polsce, nie bądź śmieszny. Jak taki GTX660 będzie za 900-1000 to bedzie dobrze bo znając nV to lubi zawyżać trochę ceny kart więc nie wiem kto tu robi z siebie jelenia. Znafffca się odezwał heh,

Ameryki nie odkrywam za to są i tacy którzy odkrywają.

 

No ja na pewno nie należę do jeleni bo nie potrzebuję żadnej z nich nawet gdy by było inaczej to nie zacierał bym rąk,wróżył cen i liczył ile wstanie mógł wydać na taką karte :D będzie w sprzedaży to każdy się dowie i podejmie decyzje. :P;)

Link to post
Share on other sites

Hmmm, ciekawe czy 660 i 660 ti też będą udane.

Jeśli tak to AMD ma poważny problem.

Ja zdecydowałem się czekać do wakacji na kupno nowego kompa więc mam nadzieję że ceny 670 i 7950 spadną do pułapu +/- 1100 zł.

 

 

Tylko czemu ta karta taka malutka?

Link to post
Share on other sites

Ciesze sie ze juz mi sie znudzilo granie w gry bo teraz to istna masakra z tymi cenami ... pamietam wyszlo Diablo II i mozna bylo sobie pograc-a gralo sie calymi nocami nawet na integrze a teraz to zeby pograc to trzeba niewiadomo ile kasy wydac i tak w kolko to samo.Jak topowe karty dobijaja do 4000 zl (gtx 690) to lepiej kupic konsole i miec spokoj na jakis czas.To jest ciekawe ze karta graficzna kosztuje tyle co 1 albo 2 konsole :D prawdziwa wartosc tego to pewnie z 50 $ ale kase doja jak moga .

Link to post
Share on other sites

680 robi prawie 10k pkt (9.8/9.9), a 670 9.2/9.3. Przeszło 300 CUDA Cores obciętę, ale nadal taki mocny wynik? Ciekawe, jak 660Ti/660 wypadną. Jeśli tak patrzeć i przepowiadać to 660Ti będzie robiło coś koło 8500pkt, a 660 7500-8000.

Link to post
Share on other sites

Bida trochę mój 570 bez OC ma 6200 a z OC 7100

 

http://img443.imageshack.us/img443/2305/37999493mvxebh.jpg

 

albo coś te wyniki nie tego są.

 

Ale co się dziwić jak 680 ma bez OB 9500

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Przeprowadziłem obliczenia na grupie 50 kart z porównaniem cen u producentów, przemnożyłem je przez aktualny kurs dolara, a następnie podzieliłem cenę w PLN w polskim sklepie przez tą cenę w USD. W sklepie, na którym przeprowadziłem to "badanie", średni stosunek sklepowej ceny PLN do ceny USD u producenta wyniósł 3,82944, przy aktualnym kursie 3,2. W teście brały udział także leciwe konstrukcje, których cen sprzedawca nie zdążył zaktualizować, przez co wynik może być zawyżony. W teście brały karty zarówno referencyjne jak i autorskie m.in Lightning od Msi, OC od Gigabyte, Cyclone od Msi, DCII od Asusa, XFX, Gf'y i Radki. Przy dość zawyżonym stosunku, karta 670 gtx przy przewidywalnej kwocie w polskim sklepie powinna kosztować ok. 1531,78 PLN, co daje nieco optymistyczne wrażenie. Dodam, że karty 7970 oraz 680 gtx posiadały stosunek od 3,33 do 3,56, dając średnio ok. 3,424.

Edytowane przez Marbar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...