Skocz do zawartości

Jaki komputer za 5800zł?


Recommended Posts

TF 3 jest głośny, ale wydajny a referent jest glośny i nie wydajny gtxor ,jak ty coś doradzisz to ręce opadają

Wydajny bo co? Bo lekko podkręcony fabrycznie? Głośny? Miałeś tą kartę że tak uważasz? Wielu posiadaczy referencyjnych 680 twierdzi że głośne NIE SĄ... Daj mi obojętnie jaką autorską 7970 i moją referencyjną. Zobaczymy która głośniejsza i która wyżej pójdzie po OC... Ok?
Link to post
Share on other sites

On ci chce za wszelką cenę udowodnić że lepiej brać 7970. TF III możesz sobie wziąć. To jest referencyjna karta ze zmienionym chłodzeniem... dość głośna w stresie, ale w sumie będzie całkiem chłodna (jak na chłodzenie powietrzem). Lekko też chyba podkręcona fabrycznie, ale tym nie ma sobie co zaprzątać głowy.

Link to post
Share on other sites

Najpewniejszy jest referent + Accelero... cicho i chłodno... jeszcze lepiej z blokiem wodnym :P

 

Mógłbyś mi podać taki zestawik(linki), czyli referent +Accelero.Ile takie coś wyniesie?

 

Dariushini0-nie irytuj się ;)

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tak,masz rację.Niestety nie mogę sobie pozwolić na tego Accelero(przynajmniej teraz).Czyli wygrywa MSI gtx680 referent ?(tak?)

Niestety EVGA jest za droga(z tego co się orientuje) czyż nie?

 

 

Edytowane przez mkom2
Link to post
Share on other sites

EVGA jest zawsze parę złotych droższa. W zamian za to dostajesz świetny support producenta i zgrabne opakowanie :P Czy bym do tego dopłacał? No cóż ja nie, ale EVGA ma masę fanów.

 

Jeśli ci zależy na ciszy "jak makiem zasiał" lepiej szukać jakiegoś autorskiego HD 7970.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dokładnie. Ale kart pokroju 680 / 7970 nie ma sensu podkręcać, ot to taka sztuka dla sztuki.

ale jeśli za parę lat np. za 3.Moja karta nie będzie już "wyrabiać" wtedy będę jednak podkręcać

 

P.S.Na samym początku podkręcę procesor do 4200 może do 4300MHz,ram bardzo nie znacznie ponieważ nie mam dedykowanego chłodzenia,kartę będę podkręcał jak już wspomniałem wtedy kiedy zajdzie taka konieczność .

Edytowane przez mkom2
Link to post
Share on other sites

Wiem ,że dużo to nie da ,ale zawsze można spróbować.Kartę graficzną będę podkręcał ,kiedy zaczną wychodzić tytuły wykorzystujące jej całą moc(ustawienia-ultra).Wtedy będę próbował coś zdziałać.Komputer ma posłużyć ok.4lata.Dlatego też chcę i7. :)

W najbliższym czasie podam konfiguracje,która mi najbardziej podpasowała ,a wy podacie zastrzeżenia do niej.

Link to post
Share on other sites

Komputer ma posłużyć 4 lata ,ale jak nowe konsole wyjdą(za ok.1,5roku).Mam zamiar kupić jedną z nich i grac na niej.Komputer do gier ma służyć tylko przez ok.2lata.Przez następne 2 lata ma on mieć zastosowanie tylko do montowania filmów oraz do codziennego użytkowania.Możliwe ,że przez te 4 lata będę wymieniał jakieś pojedyncze części.

P.S.Nowe konsole mają wyjść w 2013.Liczmy ,że pod koniec 2013 czyli za ok.1,5roku.

Link to post
Share on other sites

gtxxor-nie do końca prawda.

Dip79-Ja żadnych informacji nie mam.Są to tylko spekulacje przewidywane przez analityków.Po za tym ,każdy wie ,że konsole nie wyrabiają i ,że spadają dochody uzyskiwane przez nie.

 

Zestaw ,który wybrałem.Proszę o poprawki.

i7-3770k

MSI Z77A-GD55

Corsair CMPSU-650TXV2EU

ARC MIDI TOWER

CPU Cooler Master Hyper 612S

MSI gtx 680

Corsair Vengeance 4x4GB, DIMM,1600MHz, DDR3, CL9

LG NS90

Seagate Barracuda ST1000DM003 1TB, 64MB, SATA/600

OCZ Agility AGT3-25SAT3-120G

 

Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...