Skocz do zawartości

Philips SHP 2000 vs Sennheiser HD201


Recommended Posts

Witam jestem posiadaczem Philips SHP2000 i muszę je wymienić ponieważ są już popękane w wielu miejscach przez co stały się już nie wygodne i potrzebuje nowe słuchawki z dobrym bassem i wygodne.

Myslalem nad Sennheiserami tanie są i wszyscy chwalą aczkolwiek wiele osób ma podzielne zdanie na temat bassu. Wystarczy aby był taki jak w Philipsach lub podobny. Podłączane do integry. Dla porównania miałem KOSS UR-20 i grają dużo gorzej od moich Philipsów.

Link to post
Share on other sites

jeżeli szukasz słuchawek grających mocnym dołem to potrzebujesz HD202, nie HD201

 

miałem na uszach rzeczony model senków przez pół roku, dół jest dominujący, ciepły i soczysty oraz dynamiczny przy czym nieprzysłania zanadto reszty pasma, zwróć tylko uwagę na wersję w HD202 II dołu jest trochę mniej

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

jeżeli szukasz słuchawek grających mocnym dołem to potrzebujesz HD202, nie HD201 miałem na uszach rzeczony model senków przez pół roku, dół jest dominujący, ciepły i soczysty oraz dynamiczny przy czym nieprzysłania zanadto reszty pasma, zwróć tylko uwagę na wersję w HD202 II dołu jest trochę mniej

Ale są prawie dwa razy droższe.

Link to post
Share on other sites

maxver a może pomyśl o superluxah hd681 :)

te słuchawki sa znacznie lepsze od senkow czy to hd201 czy hd202.ogólnie spotkałem się z wieloma opiniami ze w swojej cenie są bezkonkurencyjne ;) Ba spotkałem się nawet z opiniami ze wcale nie są gorsze od legendarnych CALi

problem w tym ze się na magazynach sklepowych pokończyły ciężko dostać w połowie maja ma być dostawa.

ale według mnie warto poczekać ;)

pozdrawiam

EDIT http://allegro.pl/superlux-hd681-i2300963116.html dogadaj się z kolesiem może sprzeda po za licytacja

Edytowane przez mazi12435
Link to post
Share on other sites

maxver a może pomyśl o superluxah hd681 :) te słuchawki sa znacznie lepsze od senkow czy to hd201 czy hd202.ogólnie spotkałem się z wieloma opiniami ze w swojej cenie są bezkonkurencyjne ;) Ba spotkałem się nawet z opiniami ze wcale nie są gorsze od legendarnych CALi problem w tym ze się na magazynach sklepowych pokończyły ciężko dostać w połowie maja ma być dostawa. ale według mnie warto poczekać ;) pozdrawiam EDIT http://allegro.pl/superlux-hd681-i2300963116.html dogadaj się s kolesiem może sprzeda po za licytacja

Miałem je były dla mnie nie wygodne dzwięk był podobny co do Philipsów na mojej integrze, i po 2h przestał działać prawy głośnik. Obecnie mam KOSS UR-20 dzwięk jest gorszy od Philipsów, troche cisną w uszy ale bardziej nie podoba mi się w nich to że mocno grzeją w uszy i musze słuchawki zdejmować co jakiś czas... Co powiecie o Pioneer SE-M290 ?

http://www.audiopioneer.pl/pioneer-se-m290.html

Wyglądają na komfortowe no i ludzie chwalą za to że mają niezły bass i ogólnie granie.

W zasadzie KOSS UR-20 grają gorzej od Philipsów to się do nich przyzwyczaiłem, więc stawiam wszystko na KOMFORT!

Edytowane przez Maxver
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...