Skocz do zawartości

Risen 2 Dark Waters


Recommended Posts

W tej pierwszej lokacji wygląda słabo,ale już na wyspie lepiej

wkurzający jest ten Field of View za nisko ustawiony;/(widać jak tesktury w oddali się zmieniają/wczytuja)

http://www.metacritic.com/game/pc/risen-2-dark-waters 71/100

były przechwałki o animacjach a dalej słabo;)

Link to post
Share on other sites

W jakim sensie zryta? Zamierzam ją kupić, ale się jeszcze zastanawiam. Właśnie ukończyłem Skyrima i czy ta gra w porównaniu do TESa trzyma poziom?

Nie kupuj ,stanowczo odradzam ! Silnik graficzny ,dno .I nie ma co porównywać do Skyrim,może do gothic 2 .

Już risen 1 był ładniejszy .

Zresztą jak by Ci się podobało wczytywanie tekstur zaraz przed postacią którą grasz,nawet na niskich ustawieniach.

NIE KUPOWAĆ , nie potrzebnie wydacie 100 na to gó*no,lepiej flaszkę z kumplami za tą kasę wypić :D

Link to post
Share on other sites

z ustawieniami ULTRA

Też gram na ultra ale co z tego jeśli te ustawienia za żadną cholerę nie przekładają się to co widać na monitorze :/

Moim skromnym zdaniem fabuła nie jest warta rozgrywki i męczenia wzroku marną jakością tekstur oraz sztuczną fizyką gry.

Gdyby ta gra została wydana w 2005 roku to może zrobiła by jakieś pozytywne wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Będzie update i git. Oglądałem parę materiałów Wonzia i chyba kupię. Jednak z drugiej strony mogę się wciągnąć, a tu Diablo 3 za pasem, więc nie będę ciął w dwie gry na raz. Liczę, że D3 weźmie mi od 18 do 22 codziennie, a taki Risen to dwie godziny dodatkowe. Wstrzymam się aż przejdę Diablo 3 trzy razy. ;>

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Na obecną chwilę Risen 2 jest jak dla mnie niegrywalny. Tekstury chamsko doczytują się przed postacią, pojawiające i znikające obiekty to norma. Aha i nie da się osiągnąć 60fps przy włączonej opcji "odbić wody" (czy jakoś tak). Przy czym, grafa jest bardzo średnia a moje gtxy pracują (oba) na poziomie 60/70% - śmiech na sali !

Link to post
Share on other sites

Kolejna gra, której premiera powinna mieć miejsce minimum 6 lat temu. Grafika ma plusy i minusy. Np. zauważcie jak fajnie i naturalnie faluje na wietrze roślinność i palmy :) Przez to wyspa robi naprawdę miłe wrażenie wizualnie. Nie wiem jak jest na konsoli ale na pc ten engine faktycznie nie spisuje sie najlepiej. Masa wyskakujacych przed graczem obiektow, migotanie textur i cieni. Przypomina mi ten silnik z Tresspasser`a na pc, gdzie idzie się i palmy i obiekty fajnie wyskakują ;) Animacje postaci, mimika naprawdę kiepska. Oglądając jednego goscia podczas dialogów przypomniał mi się AvP2 i odprawa na statku ;)

 

Walka to klikanie LPM. Skok czy wejście do wody powoduje respawn bohatera na brzegu. Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie obciążenie na 570 GTX mam 98% a grafa nie powala!

 

http://img232.imageshack.us/img232/6469/risen220120429102539136.png

 

http://img513.imageshack.us/img513/777/risen220120429102402342.png

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Effendi gre można porównać tą gre do gothica 1/2?

NO to chyba jedyne możliwe porównanie. Pierwszy risien bardzo mi się podobał, zobaczymy, jak spaczują tą dwójkę to może w końcu da się pograć. Oby szybko bo tylko dwa tyg zostały do premiery D3 i wtedy wszystko pójdzie na bok :D.

Link to post
Share on other sites

Dx9 nie jest problemem. Jest masa gier pod dx9 (pisanych pod pc jak i portów), np. Hard Reset, wygląda bosko, chodzi jak ta lala, zero artefaktów, migotania textur czy czegokolwiek. Tutaj engine jest do bani i port na pc nie był przed wypuszczeniem dopracowany.

Link to post
Share on other sites

zagrałem 10min i unistall kicz i wiocha :P ocenna wyzsz niz 4/40% w jakimkolwiek przypadku bedzie nieporozumieniem czy sa jakies inne gry RPG na poziomie wiedzmina2 czy wszystkie gry z tego gatunku to takie potworki powodujace odruchy wymiotne po pierwszym spojrzeniu jak ten risen i skyrim ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...