Skocz do zawartości

Battlelog super sprawa


Recommended Posts

jak w temacie dlaczego takie go**o jak ten wynalazek w ogole istniej ? zal.ru czy tylko ja ma takei sytuacje ze moge DOLACZYC NA SERVER TYLKO I WYLACZIE 1 RAZ SLOWNIE JEDEN! z pozostałymi probami pojawia sie komunikat ,,joinig to server,, initializzing, a w najlepszym przypadku fattal error ,,program przestal dzialac,, i kaczy sie na CTRL+ALT+DEL rozumiem ze to nie jest call of duty ze wszystko w tej grze jest fenomenalne ale zeby nie ogarnac takie rzeczy jak dzialajaca wyszukiwarka serverow ? rofll wiadomo EA to nie Activision i nie mozna wymagac od nich takiej jakosci ale to jest po prostu Skandal przez duze S mniejsza o to ja juz mam piniadze na wszystkei DLC BAAAAAAAAAA NAWET ZAPALCILEM ROWNOWARTOSC CALEJ PELNEJ PUDELKOWEJ GRY 100PLN!!!!!!!! ZA PAKIET PERKOW KURW@#@%^^%( nawet nie wiecie jaki teraz jestem pro i uber normalnei mam +10 do rispektu wsrod geji grjacych w battlegowno 3! w ogoel to wszysc mi zadroszcza ze wykupilem juz 10letni prenumerate na wszystkie gry i dlc od EA!!) :P WY TEZ TO ZROBCIE MUSIMY WSPIERAC ,,jak ja zadroszcze pieniedzy Bobemy Kotickiemy aka prezes EA Racciteloo,,

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...