Skocz do zawartości

Sony Ericsson Xperia Neo V - oficjalny ICS dla PL


Recommended Posts

Posta już napisałem w temacie - "OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat." ale pomyślałem że nie każdy tam zagląda, stąd nowy temat.

 

Jakby kogoś to interesowało, to Sony Ericsson Xperia Neo V dostał godzinę temu aktualizację do androida 4.0.3 dla użytkowników polskich - oficjalnie! Zaktualizowałem i widzę pełno nowości w wyglądzie, szybkości działania, płynności, dużo nowych opcji i spadam dalej testować :D. Jedna najlepsza rzecz jaką na razie odkryłem, to nowa galeria która nie pogarsza jakości zdjęć - hell yeah :D. Aktualizować programem - PC Companion (tylko niebrandowane softy) :).

 

Jak wasze odczucia co do nowego Androida? Zauważyliście coś godnego uwagi itp. itd. jakieś bugi, nowości?

Link to post
Share on other sites

Masz prawdopodobnie telefon brandowany - http://www.wykop.pl/ramka/636859/brandowanie-czyli-jak-operatorzy-zabijaja-androida/

A z tego co mi wiadomo orange,nie śpieszno z wydawaniem aktualizacji,przynajmniej tak było kiedyś.

A do mnie dzisiaj o 18 przychodzi moja neo v,którą zamówiłem z allegro w niedzielę. :)

 

Edytowane przez b3nio
Link to post
Share on other sites

Ale branda można łatwo ściągnąć. Tyle że śmieszne Orange zakłada w dzisiejszych czasach na swoje telefony blokady SIM-lock co jest rzeczą głupią i rozbawiającą/doprowadzającą wielu ludzi do bólu brzucha... :rotfl:

 

Co do custon romów, ja jakoś nie mogę się do tego przekonać. Skoro oficjalka działa mi b. dobrze, nie mam z nią problemów, ma wszystko co dla mnie jest potrzebne, to nie będę nic zmieniał. Poza tym trzeba się liczyć z utratą gwarancji jak się robi już takie rzeczy (ale żeby nie były, to wiem że odblokowanie takiego bootloadera nie jest rzeczą straszną, bo potem można zablokować i ma się gwarancję z powrotem).

Link to post
Share on other sites

Ale branda można łatwo ściągnąć. Tyle że śmieszne Orange zakłada w dzisiejszych czasach na swoje telefony blokady SIM-lock co jest rzeczą głupią i rozbawiającą/doprowadzającą wielu ludzi do bólu brzucha... :rotfl: Co do custon romów, ja jakoś nie mogę się do tego przekonać. Skoro oficjalka działa mi b. dobrze, nie mam z nią problemów, ma wszystko co dla mnie jest potrzebne, to nie będę nic zmieniał. Poza tym trzeba się liczyć z utratą gwarancji jak się robi już takie rzeczy (ale żeby nie były, to wiem że odblokowanie takiego bootloadera nie jest rzeczą straszną, bo potem można zablokować i ma się gwarancję z powrotem).

A mógłbyś mnie oświecić jak zdjąć branda albo podać jakiegoś dobrego linka?
Link to post
Share on other sites

Łap: http://forum.android.com.pl/f445/flashowanie-oprogramowania-przez-wotanserver-flashtool-143039/ - zrób sobie Flashtool'em: "Flashowanie firmware przez Flashtool" (pierwszy spoiler)

 

Coś ostatnio forum Androida trochę muli, także link może się chwilę ładować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zabaweczka przyszła przedwczoraj.Posiedziałem trochę na stocku,lecz to mi nie wystarczyło.Dzisiaj odblokowałem bootloadera,zainstalowałem custom rom (ICS KA16) i kernel nightelf ics rc2 OC,podkręciłem procka do 1.4Ghz i wszystko ładnie śmiga,imo lepiej niż na stocku.Z telefonu jestem naprawdę zadowolony,właśnie zassysam gta 3,jeśli zadziała na tym romie to będzie super,bo podobno na stockowym ics nie działa.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z ta nową aktualizacją;/;/;/

 

Po aktualizacji oprogramowania przez PC Companion telefon nie chce mi się łączyć z żadną siecią internetową przez Wifi.

 

Po włączeniu i próbie połączenia się z siecią ciągle przy statusie połączenia jest napisane: trwa uwierzytalnianie i nic się nie dzieje:/:/:/

 

Dopiero gdy podczas włączenia sieci Wifi w telefonie odłącze router od wtyczki i podłączę z powrotem, po ponownym skonfigurowaniu sie routera internet w telefonie działa, lecz jak wyłączę sieć wifi w telefonie i ponownie ją włączę internetu znowu nie ma i jest taka sama sytuacja jaką opisałem wcześniej.

 

Pomóżcie!!!!!

Link to post
Share on other sites

Czyli jednak dalej są problemu z Wi-Fi :/ Zauważyłem też, że kamera laguje. Spróbuj zresetować ustawienia telefonu, na forum androida piszą też żeby wyczyścić całą pamięć fona i karty... Wnerwię się to wrócę do Gingerbread 2.3.4 :/ Wychodzi jednak po czasie użytkowania że ROM jest dalej nie dorobiony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...