Skocz do zawartości

GTX470 czy GTX560


Recommended Posts

Synku zamiast dojść miedzy wierszami o co chodziło To ty zaczynasz się oburzać. Napisałem ze za podobna kasę można miec kartę na tym samym lub lepszym poziomie wydajności, A ty mi piszesz ze 560 nie jest na poziomie GTX470, tylko gdzie ja tak napisałem ? :D Moja odpowiedzieć do Ciebie była do kropki (.) cześć dalsza była do kolegi Valerius który pisze

 

"lol jak nie miałes 470 to sie nie wypowiadaj ??

jak nie miałeś 560 to sie nie wypowiadaj

a tak na serio bez troli to zobacz test anie wydaje ci sie "

 

Wiec dalej nie rozumiesz ?

 

Przepraszam następnym razem będę pisał do każdego osobna, a by moje wypowiedzi nie wydawały sie obraźliwe jak np ze ameryki nie odkryłeś to będę dawał minkę ":P " by było wiadomo ze to szczeniacki i gówniarski bezsensowy żart :)

Link to post
Share on other sites

560 to syf mocno podkręcony GTX460, a GTX560Ti to karta na poziomie GTX470

 

No ale jaki sens ma branie karty bez GW jak za podobna kasę można miec kartę z GW i na tym samym lub lepszym poziomie wydajności

 

 

Tak gwoli wyjaśnienia to jeśli kolega ma GTX 470 z Accelero Xtreme Plus i pobawi się w OC to żaden GTX 560 nawet z Ti nie będzie miał polotu,a samą gwarę można sobie darować jeśli dla kupującego priorytetem jest wydajność :lol:

 

 

http://s11.postimage.org/ng875as6n/battlefield_3_beta_wydajnosc_ultra_596x539.jpg

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

okej poczytałem wasze wypowiedzi i stwierdzam:

Był link do allegro z gtx 470 z accelero - właśnie ja ją wygrałem :D

2. jak się dowiedziałęm gwara jest do listopada na 470 :D

3. Jak przyjdzie to ocenię głośność i to pewnie zadecyduje o pozostawieniu którejs z kart :))

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

up: istotnie powinna być cicha -- nawet cena dobra.

 

"GTX470 czy GTX560"

 

Bez Ti ? To jakby porównać widły do widelca. 470 mają wiele wad, ale trzeba im przyznać, że mimo sporego już czasu od premiery w 1080p ciągle dają radę.

 

Ja bym nie kupił teraz ani 470, ani żadnej 560 (w tym Ti) :P

 

*up = _ViNG_

Link to post
Share on other sites

Co wy pieprzycie, różnica jest na poziomie 2 fps, GTX 560 jest 25 stopni chłodniejszy pod obciążeniem. 470 lepiej wypada w benchmarkach, ale w grach już nie widać takiej różnicy, i jeszcze ten pobór prądu. Owszem, 470 też lepiej się podkręca, ale wtedy można na niej już jajka smażyć bez 3 slotowego chłodzenia. Jakbym miał mieć wybór używany 470 bez gwary, a nowy 560 na 3 letniej gwarancji to wybrałbym 560.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Na Accelero 470 w stresie ma jakieś 53C może nawet nie. Ja na Zotacu mam 55C w furmarku. Różnica 2fps chyba między najmocniejszym 560, a najslabszym 470. 560Ti nie daje rady 470tce, a wy wyjezdzacie ze 560 to to samo? porazka.. Nawiecej do powiedzenia maja zawsze Ci, ktorzy nie mieli nigdy kart ktore komentuja.

@gtxxor

Można powiedzieć, że karta jest bez gw. bo nie ma w komplecie oryginalnego chłodzenia. Mimo wszystko za 500zł 470 z Accelero to dobry zakup. Oby była sprawna i służyła jak najdłużej.

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Co wy pieprzycie, różnica jest na poziomie 2 fps, GTX 560 jest 25 stopni chłodniejszy pod obciążeniem. 470 lepiej wypada w benchmarkach, ale w grach już nie widać takiej różnicy, i jeszcze ten pobór prądu. Owszem, 470 też lepiej się podkręca, ale wtedy można na niej już jajka smażyć bez 3 slotowego chłodzenia. Jakbym miał mieć wybór używany 470 bez gwary, a nowy 560 na 3 letniej gwarancji to wybrałbym 560.

Razem z sonym możemy zrobić kilka benchmarków -- i rozwiejemy sprzeczki. Co sony ?

 

Wkurza mnie jak to jest (i nie tylko chodzi o sprawy IT): najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nic o tym nie wiedzą, nie? :P

Link to post
Share on other sites

na stocku ma tyle samo pkt co 560Ti z zegarem 900MHz(wiem, bo mialem gigabyte) czyli przy moim procku to jakies 4700pkt. w 11stce. Po OC 6147pkt. ktory 560 tyle zrobi? ba, ktory 6970 tyle zrobi. Wiem, wiem radki slabo wypadaja pod wzgledem benchmarkow, ale tragedii nie ma.

Link to post
Share on other sites

Polecam teścik poniżej :)

 

http://www.overclock.net/t/895590/gtx470-vs-gtx570-comparison-review

 

Co ważne by GTX 560Ti miał wydajność stockowego GTX 570 to trzeba go podkręcić do 1Ghz na rdzeniu,a wtedy to 560Ti łyka więcej prądu niż referencyjny GTX 580 !!! :P

 

 

http://s14.postimage.org/qvpfg28kd/Gigabyte_GTX_560_Ti_SOC.jpg

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites

benchmarki bede robił jutro, znaczy z 560 już mam, 3Dmarka, cinbencha i heaven'a, w grach nie robię bo nie mam gier zainstalowanych żadnych, jestem świeżo po formacie ;x

470 już siedzi. po 15 min wygrzewnaiu w OCCT ma max 64 stopnie :) dalej nie idzie

i czy przy mojej konfiguracji [z 560] ~3800 w nowym 3dmarku to dobry wynik?

Link to post
Share on other sites

benchmarki bede robił jutro, znaczy z 560 już mam, 3Dmarka, cinbencha i heaven'a, w grach nie robię bo nie mam gier zainstalowanych żadnych, jestem świeżo po formacie ;x 470 już siedzi. po 15 min wygrzewnaiu w OCCT ma max 64 stopnie :) dalej nie idzie i czy przy mojej konfiguracji [z 560] ~3800 w nowym 3dmarku to dobry wynik?

64C na Accelero?o.O
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...