Skocz do zawartości

Diablo 3 - ERROR 37...


Recommended Posts

Nie dawno skonczyli beta testy a premiera 15.05 zyli dostaniemy pół produkt?! <wielki fak>

Cała ta open beta to tylko przykrywka bo blizz robi Stress Test swoich serwerów;)

Mi udawło się dziś wić ok 12 w południe:) 3 razgram w bete i dalje mnie nie przekonało:)

Link to post
Share on other sites

a tak w ógole to średnio mnie urzekła ta gra. Zagrałem tylko barbarzyńcą i trwało to z 1h 45m do przejścia

minusy:

- Dźwięk ciosów barbarzyńcy jak jakaś strzelba

- Poziom trudności ultra easy

- potwory padają na pół ciosa, po prostu przez nie przechodzisz

- zanim wcisnąłem dzwignie do spuszczenia jakiejś pułapki to potwory już dawno umarły ;P

- niektóre dźwięki stworów są za głośne i zagłuszają całą resztę

- trochę bezmózga łupanina

plusy:

- przyjemna grafika

- odstresowujący roz****dol

- gdzie niegdzie całkiem klimatowa muzyka

- diablo 3

 

Nie wiem może po prostu jestem za stary ? "starość nie radość" ? xD

A wam przypadło do gustu dajablo tri ? jakie plusy, jakie minusy ?

Link to post
Share on other sites

Mi sie udalo w koncu wbic i szczerze wam powiem, ze od samego poczatku (godziny grania) jestem zaskoczony waszymi negatywnymi ocenami...

Klimat i grywalnosc jak na Diablo przystalo. Grafika jednak bardzo dobra. Zdecydowanie kupuje.

ps. Gram Demon Hunterem oczywiscie.

 

Najwiekszym minusem jest POZIOM TRUDNOSCI. Zalosnie niski, ale to normalne w nowych grach, a poza tym BLIZZARD zapowiadal na wyzszych poziomach zdecydowanie wieksza trudnosc.

 

Do tego rozwoj umiejetnosci - no comment...

 

Gre oceniam po 2h gry w bete na 7/10.

Przy czym DIABLO 2 - 10/10, Dungeon Siege 9/10, Dungeon Siege 2 8/10.

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

Uczepiliście się tego poziomu trudności jak rzepy.

1. barbarzyńca to najłatwiejsza postać.

2. I akt

3. poziom normal (najłatwiejszy)

Jakoś dawno temu jak grałem barbem na normalu w diablo 2 to też nie miałem problemu z mobkami, marudy.

Jak wam to nie pasuje to pocieszę was. Założe się, że blizz będzie stopniowo zwiększał poziom trudności wraz z wprowadzaniem nowych patchy. Balansu trudności raczej nie da się idealnie ustalić tylko na betatestach. Zapewne miliony graczy po premierze dadzą bardziej miarodajne statystyki dla twórców.

 

plusy:

mroczna grafika

grywalność

dbałość o szczegóły

muzyka to niebo dla uszu

stosunkowo niskie wymagania

 

minusy:

brak drzewka umiejętności

single player wymaga neta

Link to post
Share on other sites

@up, no tak ale trzeba bylo od czasu do czasu uzyć butle, a tutaj przez cala gre uzylem 2 butle i to na ostatnim bosie ;P

przeszedlem tez hunterem i magiem

magiem jest już ciężej i w sumie ciekawiej ;P

a hunterem jest jeszcze latwiej niz barbarzynca, ma masakryczny DPS, wiekszy niz barbarzynca i mag razem wzięci

 

może dlatego od razu nie odblokują PVP, bo do zbalansowania daleka droga ? ;d

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

No i koniec otwartej betki, teraz czekanie na premierę. Osobiście najlepiej grało mi się Witch Doctorem, a Demon Hunter (o dziwo, bo się nastawiałem, że to będzie fajna postać) mi się nie spodobał. WD ma summony, dzięki którym prawie w ogóle nie dostaje obrażeń, fajne spelle ofensywne i główny atak (strzałki z jadem). Barbarzyńca bardzo prosty w obsłudze, też w zasadzie trudno nim umrzeć. Wizardem często szybko mi hp spadało, ale ma dobre czary z aoe dmg. No i Mnich. Dość prosty w obsłudze, podobnie jak barb, tylko bardziej magiczne ma ataki. :)

Mój subiektywny ranking klas:

1. Witch Doctor

2. Barbarian

3. Monk

4. Wizard

5. Demon Hunter

Czym się mogę pochwalić po tej weekendowej becie:

http://i42.tinypic.com/2u5yjv4.png

http://i43.tinypic.com/2k1tm0.png

Link to post
Share on other sites

Co do poziomu trudności -> pierwszy akt (niektórzy twierdzą, że cały pierwszy poziom) to tutorial. Więc ma być prosto. Na spokojnie można wgłębić się w historię. Posłuchać wczuć się w klimat. A prawdziwa naparzanka zaczyna się na drugim poziomie trudności :)

Grałem ostatnio w D2 Tam pierwszy akt też jest przedszkolem (pierwszy upgrade statów na ok 10 levelu)

 

Barbarzyńca na początku zawsze najlatwiejszy

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...