Skocz do zawartości

Diablo 3 Open Beta - działa / nie działa ? ? ??


Recommended Posts

Cześć, jak wiadomo od dzisiaj od godziny 21:01 do poniedziałku do godziny 19:00 można popykać w Diablo 3 Betę, która jest otwarta dla wszystkich.

 

Info - http://eu.battle.net/d3/en/blog/4105609/Diablo_III_Open_Beta_Weekend_-20_04_2012#blog

 

I tutaj pojawia się problem, ściągnąłem lunchera. Pobrało mi instalkę, wszystkie aktualizacje etc. Odpalam i wyskakuje mi komunikat... coś tam "your account dont have a license" - jakoś tak. No dobra, wchodzę do opcji, zmieniam serwer z US na Europę i ponownie próbuję się zalogować. Tym razem wyskakuje mi error o nr. 3003.

Co jest grane, też tak macie ?. - Czy trzeba wykonać jakiś specjalny ruch, aby to ominąć. ?

Link to post
Share on other sites

@DobryDzieciak

Bashiok ‏ @Bashiok

If you are connecting from a non-US #D3 client, be sure to change your region to "The Americas" in your game options for the open beta.

Ustaw serwer US. UE jest wyłączony z stress testów (open bety)

 

Ogólnie serwer zapchany

Edytowane przez ipkis
Link to post
Share on other sites

no ja tez nie moge wbic ;/

(error 37)

nici z weekendowego diablowania

 

 

No próbuję się na serwer US dostać, ale ciągle wyskakuje mi "Error 37" - psia krew :/ Ktoś miał już taki problem i sobie z tym poradził ?

serwer musi sobie z tym poradzić, ilość ludzi na serwie jest limitowana i będziesz miał ten error dopóki nie zrobi się miejsce Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

Żeby beta zadziałała

 

Musisz mieć albo US client. Albo W options przełączyć region na THE AMERCIA, ponieważ beta jest tylko na amerykańskich serverach. Poza tym nie zalecane na becie jest prezełaczanie języka na Polski.

 

 

Btw przeszedłem juz bete Wizardem. 11 lev czas na pozostałe frkacje ;d

Edytowane przez Zosed
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...