Skocz do zawartości

GTS 450 Pytanie


Recommended Posts

Witam.

Posiadam 2x GTS 450, oczywiście jeszcze razem nie pracują i nie wiem kiedy zaczną :)

Pytanie dt. MSI GTS450 CYCLONE, wersja nie jest fabrycznie podkręcona. Nie widzę na niej mostka do SLI (nie wiem czy to się tak nazywa), zastanawia mnie czy ta karta nie ma możliwości aby ją połączyć z drugą?

Jedyne co widzę to przy wejściu koło PCIE wystający "cycek" :)

Karta ma wejście DSUB i HDMI, a nie 2x HDMI

Edytowane przez krzysiek121
Link to post
Share on other sites

Chłopie powiedział byś jaką będą miały wydajność we dwie bo też mam zamiar kupić drugą do kompletu :P

dwa GTS-y 450 mają wydajność mw. jednego GTX 470 / HD 5870.

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTS_450_SLI/

 

Jak by wszystko dobrze poszło coś pokroju 6850/gtx460 1gb/5850 Lub troszkę lepsza.

za mało. Jak wyżej - 2x GTS 450 = Radeon HD5850/5870 (zalezy od gry to bliżej tego drugiego) lub GF GTX 470

 

mając dwie takie karty nie widze sensu wymany ich przez najblizsze 8-12 miesięcy bo wydajność jest wystarczająca.

Edytowane przez pcfoster
Link to post
Share on other sites

NIe ma wejścia na mostek nie ma podłączana - proste. Pozbądź się obu i kup jedną mocną. Proste.

Proste czy nie proste, po prostu pytam bo jedną kupiłem drugą dostałem i na razie 1 wystarcza, dlatego pytam bo jak nadejdzie czas w którym 1 GTS mi nie wystarczy to chciałbym połączyć drugiego, ale jak się nie da to nie :)

Edytowane przez krzysiek121
Link to post
Share on other sites

Jeden taki Ci starczy ? Podziwiam...

Nie jestem aż takim maniakiem że muszę w każdą grę grać Full HD i na max. detalach, po prostu wszystko w opcjach dobieram tak, aby gra działała jak najpłynniej i jak najlepiej wyglądała.

 

Mój błąd, tak czy siak słabsze karty nie wymagają mostka do działania w SLI/CFX.

tzn. jak nie wymagają, można je połączyć? Edytowane przez krzysiek121
Link to post
Share on other sites

Multi-GPU generalnie działa bez mostka, ale w przypadku mocnych kart vide 570 powoduje to znaczny spadek wydajności. Pamiętam że kiedyś sprawdzałem na parze GTS 250 jaki wpływ ma mostek i tam były to różnice rzędu 50 pkt w Vantage, więc myślę że 450 też bez mostka pójdzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...