Skocz do zawartości

GTX 260 vs HD4870


Recommended Posts

Moim zdaniem to trochę inne karty - naprawdę fajnego 4870 można mieć już za 500zł, a porządnego GTX260 za 100zł więcej. Ja osobiście też bym brał taniego 4870 z chłodzeniem jak od PowerColor. Ale ja to ja, zawsze patrzę na stosunek cena/wydajność ;)

Link to post
Share on other sites

A ja bym wziął 4870 - jest przede wszystkim tańsza, a też jest dobra

tansza i w niektorych grach lepsza.. a gorsza jest o kilka klatek takze w sumie nie ma co przeplacac za duzo dluzsza karte plus wydajnosc o kilka klatek wieksza ;)..

Na stokowych taktach obie karty są porównywalne, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że w karcie zielonych mamy dużo większy potencjał OC dzięki któremu gtx260 może dogonić szybszego brata(gtx280), a radek 4870 niestety mistrzem OC nie jest i jego możliwości kończą się przy rdzeniu 780-800? ;)

Link to post
Share on other sites

witam,nie chcem zakładać nowego tematu więc tutaj zapytam ,na alegro znalazłem dwie karty gainwarda oczywiscie gtx260 na oko niczym się nie róznią poza gwarancją i nazwą ,zobaczcie sami http://www.allegro.pl/item766169750_gai ... ample.html i teraz mam pytanko ? czym sie różnią poza gwarancją i troszkę inną nazwą?

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Trochę ożywię ten temat, ze względu na dziwną sprawę.

Otóż kiedyś tam sobie kupiłem

Gainward GTX 260 Core 216 55 nm Golden Sample który orginalnie miał podwyższone taktowania karty - 625 Mhz rdzeń / 2200 Mhz pamięci ( standardowe 576 Mhz / 1998 Mhz )

no i wszystko fajnie. tyle, że przyszedł czas na kręcenie kompa, sprawdzam wszystko i mi wyskakuje psikuta(bez s :D )

http://gpuz.techpowerup.com/10/06/14/bs9.png

 

czyli referencyjne ustawienia.....

o co kaman?!? sterowniki? windows?? czy co jest ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...