Skocz do zawartości

jaki najlepszy antywirus ?? za free i taki do 150 zł i czy opłaca się kupować ;)


Recommended Posts

witam ;)

tak jak w temacie, czyli :

- jaki antywirus za free jest najlepszy i czy opłaca się kupować teraz antiwira ??

- jaki płatny do 150 zł będzie najlepszy ??

- wszystkie propozycje proszę porównywać z avastem internet security 7 taki mam i mi się kończy licencja

- wyznaczniki : szybkość, łatwość obsługi, częste aktualizacje bazy wirusów, nie zamulanie internetu i startu kompa oraz szybsze działanie od avasta ;)

 

obecnie własnie go posiadam i kończy mi się licencja ;) za 13 dni i czy opłaca się teraz kupować czy darmowe są na tym samym poziomie co płatne ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym ci radził zainstalować:

- Norton Internet Security 2011 na 90 dni

lub

- Norton Internet Security 2012 na 30 dni

Sam uzywam 2011 tylko musiałem sobie konto załozyć aby mógł pobrac aktualizacje a po upływie 90 dni wystarczy przeinstalować i od nowa jest 90 dni. Wykrywa nawet wirusy w spakowanych plikach i .exe. Według mnie jest lepszy od Kasperskiego i innych bo mniej zurzywa ramu i nie zamula kompa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam AVAST'a i w przeciwieństwie do AVG,który pokazywał pierdyliard komunikatów,to ten pracuje i blokuje jak trafi się jakiś robak etc .

 

Kiedyś miałem Kaspierskiego,tylko że czasami bywa trudny w konfiguracji ... w moim przypadku blokował internet .

Co do trial.Niektórzy robią tak,że instalują program na ileś dni,usuwają go po wygaśnięciu triala i na nowo instalują,tylko w tym wypadku chyba trzeba usunąć pliki tego antywirusa z kompa,żeby myślał że używasz go po raz pierwszy. Nie próbowałem tego,po prostu coś mi się przypomniało :)

 

Kiedyś używałem też NOD'a ale nie wiem jak się mają nowsze wersje.

Edytowane przez Darkness
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam AVAST'a i w przeciwieństwie do AVG,który pokazywał pierdyliard komunikatów,to ten pracuje i blokuje jak trafi się jakiś robak etc . Kiedyś miałem Kaspierskiego,tylko że czasami bywa trudny w konfiguracji ... w moim przypadku blokował internet . Co do trial.Niektórzy robią tak,że instalują program na ileś dni,usuwają go po wygaśnięciu triala i na nowo instalują,tylko w tym wypadku chyba trzeba usunąć pliki tego antywirusa z kompa,żeby myślał że używasz go po raz pierwszy. Nie próbowałem tego,po prostu coś mi się przypomniało :) Kiedyś używałem też NOD'a ale nie wiem jak się mają nowsze wersje.

Wystarczy z tego co mi wiadomo w rejestrze usunąć wartość ręcznie i problemu nie ma.

Ogółem z darmowych to avast nie zamula kompa i można ustawić by wyłączył się podczas gry.

Z płatnych to nie wiem bo sam darmowy Avast wystarczy i nie potrzeba więcej.

 

powiem jedno: ESET

Chłopie nie każdy ma komputer od wujka z nasa, a każdy lubi wydajność.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja powiem tak

w 2008 roku kupiłem nortona ... masakra zamulał i w ogóle jakaś porażka

2009 avast jeszcze ten stary darmowy < bardzo dobrze sie sprawował >

2010 kaspersky < w skali od 0 - 10 daje mu 7.5 > 2011 miałem do stycznia darmowego avasta potem kupiłem avasta IS i właśnie się kończy moja ocena jego 0-10 to mocne 9 ;) tak wiec odrzucam na razie nortona na koniec bo przykre doświadczenia miałem ;)

 

o ESET czytałem gdzieś że pożera zasoby ...... więc odpada ;) ale chyba skuszę się na AVG albo Avast jakiś ;) może nawet free bo IS szczerze nie robi różnicy ;) nie wiem ale moja konfiguracja sieci to 4 kompy połączone przez kabel i wifi więc nie wiem czy to robi różnice jakąś ogolnie często łącze się z nimi kopiuje przesyłam pliki i w ogóle łącze a na pozostałych jest avast free 7 bo to kompy typowo biurowe wysyłam pliki jakieś dokumenty tylko jeśli to am znaczenie proszę uwzględnić to ;)

Link to post
Share on other sites

ja powiem tak w 2008 roku kupiłem nortona ... masakra zamulał i w ogóle jakaś porażka 2009 avast jeszcze ten stary darmowy < bardzo dobrze sie sprawował > 2010 kaspersky < w skali od 0 - 10 daje mu 7.5 > 2011 miałem do stycznia darmowego avasta potem kupiłem avasta IS i właśnie się kończy moja ocena jego 0-10 to mocne 9 ;) tak wiec odrzucam na razie nortona na koniec bo przykre doświadczenia miałem ;)

Faktycznie w Avast'cie strasznie denerwuje to że nie chce czasem przyjąć nie szkodliwych plików i zamula jeśli mamy opcję "kopii bezpieczeństwa"
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja od 5 lat używam Avasta, sam się aktualizuje, blokuje strony które mogą posiadać niebezpieczny kod, nie zamula systemu.

Warto wypróbować, jest jeszcze z nim tak że mam wersję "free" i po jakimś czasie trzeba go zarejestrować pod jakimś adresem e-mail i potwierdzić subskrypcję i to wszystko. Czasem nawet się śmieję jak babka w tym programie mówi "baza wirusów programu Avast została zaktualizowana", wyobrażając sobie taką EDI z Mass Effecta :)

Link to post
Share on other sites

3 lata z NIS-em zero problemów,to już nie te produkty Symanteca co kiedyś.

:) Nie zamula nie zawiesza itp.Stereotyp negatywny padł !!!

 

powiem jedno: ESET

Mamy w Firmie Wersję 5 tragediaaaaaaaaaa,informatycy reinstalują do wersji 4 bo już wykupili licencję na ten rok.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Ja używam comodo internet securyty, bardzo dobry pakiet, nie zamula i ma firewola z prawdziwego zdażenia a nie taki szajs jak wbudowany w windowsa.

@Elbutcher comodo wykrywa ten test jako wirus nawet bez zmiany formatu pliku na .com

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

3 lata z NIS-em zero problemów,to już nie te produkty Symanteca co kiedyś.

:) Nie zamula nie zawiesza itp.Stereotyp negatywny padł !!!

 

 

 

Mamy w Firmie Wersję 5 tragediaaaaaaaaaa,informatycy reinstalują do wersji 4 bo już wykupili licencję na ten rok.

 

Prawda wersja(4) jest o wiele lepsza.

Od siebie-Comodo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...