Skocz do zawartości

Resety podczas gier, czy to zasilacz?


Recommended Posts

Żeby mieć pewność co dolega pacjenotwi trzeba sprawdzić napięcia na zasilacz, ale na 99% to nie wina zasilacza, MC to dobrej jakości zasiłka.

Każda zasiłka może ulec awarii. Nawet te najlepsze. To są twoje słowa :) (moze nie dosłownie tak powiedziales ale sens ten sam)

Dla pewnosci lepiej pozyczyc miernik od kogos/kupic za 10zł i sprawdzic. Mi program pokazuje mniej wiecej dobrze, widac kiedy są duze wahania ;D Jakby mial rzeczywiscie cos okolo 12.5V to juz troche dużo chyba, tak mi sie zdaje

Link to post
Share on other sites

Miernik mozesz kupic na tak zwanym balcerku/handelku/ryneczku nawet, w Liroy Merlin widzialem za 50zł taki wypaśny ale zrezygnowałem :) Na takim byle jakim balcerku mozesz za 10zł kupic nawet. Jak chcesz lepsiejszy to mozesz poszukac w elektrycznych/lerła merlę itd, mozesz poszukac takiego multimetra z termometrem, przydaje sie czasem :)

Link to post
Share on other sites

OK Później ide po ten miernik a co do tych restartów to chyba wiem ocb patrzyłem do środka obudowy dziś i zastanawia mnie pewien fakt , otóż wiatrak na procesorze kręci się 2 razy wolniej niż wiatrak z tyłu obudowy... a z tego co pamiętam jak miałem durona czy semprona to wiatrak zapie....

Link to post
Share on other sites

Chyba Właśnie Chodzi o Przegrzewanie CPU , wczoraj chciałem sprawdzić jak sie bd zachowywał komp przy Resident Evil 5 pograłem z godzine wszystko OK , pomimo że gra na 60 Fps jakoś dziwnie sie zachowuje przy 30 FPS OK , ale jak zobaczyłem jak sie kręci ten wiatrak to dramat , dziwne komp ma rok a ten wiatrak wogóle wygląda jakby był nie równo nałożony czy źle skalibrowany... (wrażenie jakby go w lewo w dół coś przyciskało) . Radiator sprawdze później to napiszę co i jak. Teraz nasuwa się pytanie kupić nowy radiator czy gwarancja obejmuje procek wraz z radiatorem :> jak to jest ?

Link to post
Share on other sites

Taa BoX Tylko Paragon Zgubiłem No Ale Chyba Mają w Bazie Co i Jak... :) , Sprawdziłem RadiatoR Po 3 H Pracy Kompa Tylko w Systemie , Everest Pokazuje Temp 70 Stopni , a Radiator z Dołu Do Połowy Jest Ciepły Nie Gorący... Pod Wiatrakiem Jest Zimny... Chyba Trzeba Będzie Nałożyć Nową Paste Kupić Nowy Wentylatorek Na Cpu i Wentylator Ten Wdmuchujący

Link to post
Share on other sites

Hmm, w biosie rowniez pokazywane jest 70 stopni po takim stresie kompa? Czy podczas tego stresu komp sie cial/wyłączał? Czy masz ustawione w biosie alarm lub wylaczanie sie kompa na wypadek wysokiej temp. CPU? Jak to to na jaką temp. masz to ustawione? 70stopni to dużo, ale chyba jeszcze nie za dużo?

 

A sprawdzales po takim stresowaniu kompa palcem na procesorze? Jak on nie bedzie jakos gorący to chyba nie jest to problemem. Ew. te pase mozesz wymienic. Polecam Arctic Ceramique, sam posiadam i wystarcza mi (nie kręce proca) :) Albo Arctic Cooling MX-2, tania a dobra pasta :)

 

Edit: Dominik, mozliwe, nie znam sie, ja mam tylko Athlona 64 3200+ i dotego jakis tani pentagram wiec temp. mam duuuzo nizsze :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...