Skocz do zawartości

Prośba nt. Działu SPRZEDAM


Recommended Posts

Witam,

chce opisac sprawe ktora dotyczy mnoe od wczoraj, ale irytuje innych uzytkownikow juz od jakiegos czasu. Mianowicie chodzi mi o komentowanie ofert przez ludzi, ktorzy pisza dla czystego wrecz trollowania. Moderatorzy maja duzo roboty przez takie zachowanie. Patrzylem na to z boku ale teraz i mnie to dopadlo. Czlowiek wystawia oferte - opis sie zgadza, wszystko co powinno byc zostalo zawarte w ogloszeniu. Cena jest chyba INDYWIDUALNA sprawa kazdego wywtawiajacego - bedzie za wysoka to nie sprzeda swojej czesci, bedzie atrakcyjna to nie odpedzi sie od ofert. NIKOMU, ale to nikomu nic do tego, a tymbardziej ludziom ktorzy najlepiej to by chcieli kupic nowego radeona 7970 za 500 zl chociaz pewnie i tutaj by sie targowali... Komentowanie nie jest udostepnione do lamentowania ale do konkretnych pytan badz rozmow ze sprzedawca. Prosze o utrzymanie tego tematu przez jakis czas, mysle ze wiecej ludzi tutaj wejdzie jak temat zostanie odwoedzony przez innych uzytkownikow forum. pozdrawiam, leesiuu.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

całkowicie sie zgadzam

do moich tematow też zaglądają trole i pisza posty " kupione w tesco " ? " za tyle to już można mieć nowego" itd .... jestem za karaniem takich osobników

 

a najlepiej byłoby gdyby w swoim temacie mógł pisać tylko AUTOR tematu , żadne inne osoby

Link to post
Share on other sites

Fakt. Takie odpowiedzi są nie potrzebne. A może by tak wprowadzić obok plusików minusy?? I limity?? Tzn jeżeli jakaś osoba zbierze ileś tam minusów za "trolowanie" to nie otrzyma wstępu do działu sprzedarz na przykład?? Wiem że to troszke radykalny pomysl ale cos i tak trzeba z tym zrobić

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

według mnie bardzo dobrze że piszą.

bo niektórzy szukają na forum jeleni dla wyzysku lub chcą sprzedać coś zepsutego lub nie w pełni sprawnego.

Zazwyczaj Taki autorek tematu się bulwersuje bo się spodziewał wielkich pieniędzy za swój szrot ;)

tyle w temacie. na forum sprzedaje się uczciwe. jeleni oszukujcie na allegro:)

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Nie zgodze sie :> Sam sprzedawałem tu 560Ti za 750 zł w promocyjnej cenie, dostawałem oferty 600 i biore bo wiecej nie dam.. a co mnie to obchodzi ze nie dasz? nie chcesz nie kupujesz i po problemie.. wystawiłem na Allegro poszła za 830zł

 

Każdy by chciał kupić za darmo i jeszcze by mu wysłać za pobraniem kurierem ubezpieczona. Wszyscy pisza ze za tyle to nowa i szukaj jelenia a sam byś nie sprzedał tanio i tez bys szukał jelenia taka prawda :)

Link to post
Share on other sites

Ale jak ktoś linkuje do sklepu który oferuje ten sam produkt, nowy i do tego taniej to nie uważam tego za wielkie trollowanie. Może kogoś uratować przed przepłaceniem, nie na rękę to tylko OP który próbuje zarabiać na używanym sprzęcie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ktoś sprzedaje taniej, ktoś drożej. Tak już jest. Ale to nie powód żeby milion komentarze było od ludzi, którzy w ogóle nie są zainteresowani...

 

@lukiwara

ktoś kto kupuje sprzęt to chyba najpierw się upewnia w jakim jest stanie a potem płaci?

 

@okar19

Nie no, aż tak bym nie ograniczał tego działu. Ktoś spyta o konkretną rzecz to następny już nie zapyta jak poczyta :)

 

 

@biafra

ktoś kto kupuje na forum nie szukając na necie jest przysłowiowym "jeleniem" ;)

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites

Co nie znaczy że należy go wyssać. Rozumiem problem i nie jestem zwolennikiem floodowania tematów sprzedaży, jednak nie należy wogóle blokować możliwości wypowiadania się w takich tematach i zamieniać je w "ogłoszenia" bo czasem ktoś może jednak wtrącić coś istotnego. Myślę, że przycisk zgłoś jest tu dobrym rozwiązaniem. Zrzuca wszystko w kompetentne ręce moderacji ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zgadzam się w zupełności. Dyskusja jest jak najbardziej wskazana. Tylko raczej żeby była na poziomie oraz przez osoby faktycznie zainteresowane. Chodzi mi własnie o ograniczenie tych osób, które nabijają sobie tylko posty pisząc, zejdz z ceny to kupie, a i tak wszyscy wiemy że nie kupią :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Fakt. Takie odpowiedzi są nie potrzebne. A może by tak wprowadzić obok plusików minusy?? I limity?? Tzn jeżeli jakaś osoba zbierze ileś tam minusów za "trolowanie" to nie otrzyma wstępu do działu sprzedarz na przykład?? Wiem że to troszke radykalny pomysl ale cos i tak trzeba z tym zrobić

Było już tak kiedyś, że nie dopuszczaliśmy wypowiedzi w ogłoszeniach, później zacząłem trochę pozwalać Wam na pogaduszki i negocjacje na temat cen :P, teraz jest w nich (ogłoszeniach) już taki bałagan, że ... szkoda gadać.

 

Odnośnie Twojego pomysłu -- da się. Minusy można włączyć na poczekaniu, a resztę można dopisać po lekkim ruszeniu czaszką (proście swojego admina).

Pomysł niczego -- trollujesz w ogłoszeniach, zdobędziesz ileś "-" w tym Forum i ciach -- nie piszesz na nim (tylko czytasz) -- da się zrobić -- masz "+" ode mnie za pomysł :)

Link to post
Share on other sites

Sprzedawałem 5870 Najpierw swoją MSI póxniej kumpla Gigabyta i co wszyscy narzekali że za tanio itd że pewnie uwalona - ja zaproponowałem uczciwą cenę - 400zł za sztukę i mówili że uszkodzone w du**e to mam i tyle kto kupił do teraz pewnie jest zadowolony i myślę, że jak wystawie coś znów to mój sprzęt znajdzie kolejnego szczęśliwego nabywce...

Link to post
Share on other sites

według mnie bardzo dobrze że piszą. bo niektórzy szukają na forum jeleni dla wyzysku lub chcą sprzedać coś zepsutego lub nie w pełni sprawnego. Zazwyczaj Taki autorek tematu się bulwersuje bo się spodziewał wielkich pieniędzy za swój szrot ;) tyle w temacie. na forum sprzedaje się uczciwe. jeleni oszukujcie na allegro:)

Nic dodać nic ująć.

NIE dla oszustów, cwaniaczków. Tylko z tego powodu komentarze są potrzebne, ponieważ potem będzie admini/moderatorzy benchmarku nic nie robią aby kasować ogłoszenia oszustów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...