Skocz do zawartości

[MULTI] Sniper Elite - seria


Recommended Posts

Grałem i powiem ,że nasz snajper będzie miał problemy:) jak dla mnie bardzo dobra gra,dawno nie grał nic o snajperze:)

Graficzka nie co lepsza niż na konsolach(normalka) ,

na pc będzie ponoć w multi tryb TDM;] ogółne wrażenie bardzo pozytywne:)

Link to post
Share on other sites

Ukończyłem demo, jak na mój komputer to gra działa w ustawieniu na ULTRA. Całkiwm dobrze i mam od 40 (przy szybkich ruchach) do 80 (w spokoju) FPS. Dźwięk jest ok :)

 

Co do rozgrywki: demko jest dość proste na poziomie ELITE (najwyższy) i nie stanowiło problemu. Było dość liniowe, mam nadzieję, że będą i takie levele, które będą bardziej rozbudowane i będą miały więcej możliwości.

 

Nie podoba mi się to, że próba strzału podczas wybuchu i tak kończy się "znalezieniem". Także nie da się zastosować tej metody zabójstwa i jaki kolwiek strzał oznacza już grę w ciągłym "ruchu". Także praktycznie nie istnieje stealth mode

 

 

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

jak wyżej, poziom na Elite jest śmieszny, w każdym razie w demie

a poza tym całkiem mi się podoba, przynajmniej nie ma idiotycznego strzelania do "bezrozumnych dronów" które nie zwracają na nic uwagi (taka popularna imitacja skradania się), co nie zmienia faktu, że poziom SI kuleje i to na obie nogi, jedyne co wrogowie potrafią, to losowo poruszać się po oskryptowanych ścieżkach i przy odrobinie praktyki zamieniają się w "bezrozumne drony" z tą różnicą, że coś tam niby próbują... i to jest prawdziwa bolączka konsol - brak miejsca na jakiekolwiek SI, bo brak im mocy obliczeniowej

Link to post
Share on other sites

@drachenfeles: co masz na myśli poprzez "brzydkie rzeczy" :D ?

 

I nie wierzę, że ani razu nie wszedł ci xrashot xD jak to możliwe :D ?

 

U mnie nawet ładnie wyszło przestrzelenie serca :) lub np podwójne przebicie kasku u pierwszego szwaba :) to jest coś :)

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

co masz na myśli poprzez "brzydkie rzeczy"

rozdzielczość i makrobloki, zrobiłem to w FullHD w prawdzie z dużą kompresją, ale nie aż taką jak po uploadzie

 

edit: o a dziś już jest pełen wybór rozdziałki, wczoraj było tylko brzydkie 480p

 

I nie wierzę, że ani razu nie wszedł ci xrashot xD jak to możliwe

czasem są czasem nie ma, jak nie trafiasz w podroby to często jest bez rentgena

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

a dziś już jest pełen wybór rozdziałki, wczoraj było tylko brzydkie 480p

Bywa, czasem trzeba poczekać nim yt "przetrawi" filmik...

 

Co do tematu, pobrałem, pograłem na poziomie "snajper" i jestem zadowolony. Jednak nie podoba mi się, że autorzy gry wybrali tylko jedną drogę do celu, co prawda można odejść trochę, ale to nie to samo choćby że w crysis'ie 1... Do tego plus, że będzie można pograć w tą grę na nieco starszych komputerach, chociaż trzeba mieć kartę graficzną zgodną z dx 11... a po tym można byłoby się jednak spodziewać czegoś lepszego. Na gts 450 i amd 460 gra chodziła płynnie na detalach prawie że ultra no i przy rozdzielczości 1280x720...

Link to post
Share on other sites

Ja gralem w Sniper Elite Berlin 1945 przez 4 lata, czasami jeszcze odpale, tryb multi wymiata. Sniperliga, chyba najlepsza liga na swiecie, moze ktos z was tez w niej gral. V2 to juz nie bedzie to samo co 1.

Link to post
Share on other sites

jest i filmik, niestety YT mi z nim zrobił brzydkie rzeczy btw da się z tym coś zrobić? nigdy nie korzystałem z tego medium

czym konweterujesz? bo ja AVC i jakoś średnio bo filmiki mi śćinają...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...