Skocz do zawartości

jak zwykle matanina i problemy :)


Recommended Posts

dzis z 4,5 walnąłem 4,8 na procu wszystko chodzi elegancko poza jedna rzecza kartami :/

na poprzednij takowaniu karty chodziły na 99% dzis testowalem vantage ,heaven i karty chodza tylko max na 75% co ejst grane ?? ktos ma jakies pomysł

zgłupiałem heh :/

oplikacja ktorej uzywam to MSI afterburner

Link to post
Share on other sites

Jakie ograniczanie karty na 4,5ghz, ludzie.. prawdopodobnie przekręcileś proca i zamiast chodzić lepiej zapchałeś magistrale(transfer danych?), słyszałem o takich przypadkach. OC przynosi zysk wydajności do pewnego stopnia dla każdego procesora. Rozmawiałem z gościem z serwisu, co raczje się zna na sprzecie i wprost mówił, że przesadzone oc może dawać odwrotne efekty. By nie było, to nie są moje wymysły. Jakie gry zużyją nawet 4 rdzenie na 4ghz w 100%?

Link to post
Share on other sites

Jakie ograniczanie karty na 4,5ghz, ludzie.. prawdopodobnie przekręcileś proca i zamiast chodzić lepiej zapchałeś magistrale(transfer danych?), słyszałem o takich przypadkach. OC przynosi zysk wydajności do pewnego stopnia dla każdego procesora. Rozmawiałem z gościem z serwisu, co raczje się zna na sprzecie i wprost mówił, że przesadzone oc może dawać odwrotne efekty. By nie było, to nie są moje wymysły. Jakie gry zużyją nawet 4 rdzenie na 4ghz w 100%?

przychylam se do tej opini. Sam miałem to na swoim FX @ gdzie wydajnośc zamiast być wyższa na wyższym zegarze to jest wyższa ale na ... niższym a nie tym wyższym (4.7 do 4.5 GHz np).

Edytowane przez pcfoster
Link to post
Share on other sites

Procek kolegi to z tego co pamiętam i5 2500k. Podkręcenie go z 4,5 GHza do 4,8 powinno raczej dać przyrost wydajności. U mnie jest to warte dobrych parę punkcików w 3dmarku 11. Nie wiem jednak co mogło pójść nie tak.

Link to post
Share on other sites

baa bafara u mnie chdzil nawet na 5.0 i sie nic nie dzialo ...

jutro spr odinstalowac stery i je ponownie zainstalwoac :)

dzis sie duzo bawiłem kartami mam CF 2x 6850 rozne ustawienia moze im sie cos popitoliło :D

hehe

zobaczymy

ty w sumie mozesz miec racje z tym ramem to podniosłem szyne na 105 :) o dobry pomysł zlookam to info hehe

Edytowane przez gruby123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...