Skocz do zawartości

Forza 3 Xbox 360 & NFS: Shift PC

Recommended Posts

sorry, ale jak można porównywać forze3 do jakiegoś nfsa. Forza to najlepsza samochodówka na xboxa, ze świetnym modelem jazdy, 400 autami, setką torów, kompleksowym tuningiem ( w tym wizualnym) i kilkuletnią żywotnością (za sprawą fanów/spoleczności). Nfs shift to średnioudana ścigałka typu arcade z tragicznym modelem jazdy i infantylną kolorowiastą otoczką (menu/interface). Forze 3 mozna porównać do gt5, wcześniejszej forzy, toca 3 ale nie do nfs. Do nfs to grid/dirt/juiced raczej.

wydaje sie wam lub krytykują shifta ci co mają słabe bebechy w budzie a co do sterowania mają problemy bo nie potrafją sie dostosować proste,zle oceniając shifta nie mając konkretnych argumentów.A takie wypowiedzi złe sterowanie itp.rzeczy to zwykłych dzieci własnie dzieci.Gram na padzie od soniaka i bije rekordy,zaden problem ze sterowaniem natomiast grafa i efekty super.

Jako jedyny prawdziwy symulator jest GT5 jak i wczesniejsze tytuły z tej serji,pozostałe tytuły róznią sie od siebie arcadówka&symulator natomiast shift nalezy do pół arcade i symulatora,wystarczy wyłączyć w menu wspomagania wszystko off i wmontować w jazde z kokpitu i istna frajda.Odnośnie grida tez jest super lecz bardziej arcade

@lwses

Właśnie chodzi o to że mi "Shift" w ogóle nie sprawia frajdy. Samochód naprawdę trudno utrzymać na drodze, choć to nie jest symulator i bardzo daleko tej grze do tego. Może i gra byłaby fajna gdyby nie ta kampania reklamowa "feel the real driving experience" czy jakoś tak.

I proszę nie mówcie że to normalne iż trudno jest utrzymać na drodze mocną tylnio-napędówkę bo gry wchodzę w zakręt z gazem w podłodze, odpuszczam do końca i znów wduszam w podłogę a samochód idzie jak po sznurku to jednak coś tu nie tak.

Myślałem że w końcu będzie jakiś konkurent dla Race07/GTR Evolution w które się zagrywam przy każdej wolnej chwili, tym bardziej patrząc na twórców.. jednak srogo się zawiodłem!

Ale ty sie lwses nie denerwuj tak bo wrzodów na żołądku dostaniesz, zadałeś pytanie to otrzymałeś odpowiedzi. Moim zdaniem nowy NFS jest grą dobrą ale nie tak kompletną jak Forza, a porównuję Shifta z Forza2, która ma więcej samochodów, jednak lepszy model jazdy (choć ten w Shift jest też całkiem spoko - zwłaszcza na analogowym padzie) i wydaje mi się, że również lepszą fizykę. W nowym NFS najbardziej doskwiera słabiutki, jak na nową grę, model zniszczeń oraz dalekie od realistycznego zachowanie samochodów przy zderzeniach. O oprawie muzycznej już nie wspomnę.

Co nie zmienia faktu, że gram w nowego NFS i mam z tego sporo frajdy.

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...