Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, założyłem ten temat jako przestrogę dla kogokolwiek kto chciałbym kupić coś w sklepie ram.net. Sklep nie potrafi ogarnąć zamówień (3 miesiące czekania na wysyłkę sprzętu i pewnie czekałbym więcej ale została odebrana z ich siedziby przy okazji wizyty w okolicy), mają beznadziejną organizację (sprzęt odebrany a przez następne 2 miesiące przychodziły maile, że czekają aż odbiorę sprzęt mimo iż za każdym razem dostawali info, że sprzętu już dawno odebrany) ponadto kontakt kiepski (teraz już lepiej, ale gdy zamawiałem sprzęt dodzwonić się nie dało a na odpowiedź na maila czekało się 2 tygodnie). Teraz gdy odesłałem płytę główną na gwarancję jestem już pewien, że nigdy tam nic nie zamówię. Płyta wysłana do nich ponad miesiącu temu i kilka dni później dostałem mail, że jest już w serwisie. Po 2 tygodniach pytam co z płytą: "Płyta w serwisie i czekamy na ich odpowiedź", czekam tydzień i to samo pytania – odpowiedź taka sama. Parę dni temu gdy pytałem dostałem odpowiedź, że nadal nie wiedzą co z płytą główną. Poprosiłem o kontakt do serwisu, pytam ich kiedy mogę się spodziewać mobo, bo niestety sklep żadnej informacji (oprócz tego, że płyta jest w serwisie) nie potrafi mi udzielić. Ich odpowiedź: Wszelkie pytania proszę kierować do sklepu ram.net, oni udzielą wszelkich informacji, ponieważ my nie możemy tego zrobić, ponieważ to do nich odesłał pan sprzęt na gwarancję.

No ja serio pytam co jest grane? Za 2 dni będzie 1,5 miesiąca odkąd dostali mobo i nikt nie potrafi mi udzielić żadnej informacji. Nikt nic nie wie. Sklepu nie polecam, bo poza atrakcyjnymi cenami (bo teraz to już tak dobre nie są) nie oferuje nic a nic.

Link to post
Share on other sites

Ja tam bardzo dobrze wspominam ten sklep, w czerwcu zamawiałem tam monitor z sygnaturki (ciężko było o niego w dobrej cenie). Zamówiłem pobraniówką, nawet do nich nie dzwoniłem, za kilka dni towar już był ;)

Ale chyba nigdy tam już nic nie kupię.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...