Skocz do zawartości

Gta4-czy pójdzie


Recommended Posts

U mnie (komp w sygnaturce) GTA odpalam na 1680x1050, detale medium, odległość chyba na 30 a reszta na 100 i czasami (deszcz itp) mi zrywa. Co do Ciebie to zależy jaki masz monitor. Jeżeli nie panoramę to 1280x1024 śmiało odpali i ustawienia podobne do moich (zamiast 100 ustaw ok 50)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy pójdzie mi GTA IV moja konfiguracja to:

 

CPU:

AMD Athlon X2 EE 3600+ 2,0 GHz

karta graficzna:

ATI Radeon X1000 1650 Pro

płyta główna:

chipset nVidia nForce3 250

pamięć RAM:

DDR-2 533 3 GB

 

Gram w 1024x768, jeżeli nie to na jakim sprzęcie pójdzie :P

Link to post
Share on other sites

Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań. Potrzebna jest tu co najmniej Radeon x1900. Również mam wątpliwości co do procesora, na pudełku jest napisane, że wymagany jest Athlon X2 64 2,4GHz. Chyba nie ma co próbować :P

Link to post
Share on other sites

"Zwykle" w tym przypadku się nie sprawdza. Czytając po forach myślę iż minimum będzie 2.8-3Ghz na twoim procesorze.

Pozatym jak zamierzasz zmienić x1650 w x1950 przy pomocy Biosu? :geek:

Link to post
Share on other sites

NIE :P Przy pomocy Windowsa i ATI :P Instalujesz ręcznie sterownik i tam możesz sobie wybrać czy chcesz instalować sterownik do wykrytej karty czy do innej (jest lista) wybierasz jaka cię interesuję i instalujesz(najlepiej robić tak z kartami z tym samym rdzeniem lub z tej samej rodziny).

Później odpalasz RiveTuner i podkręcasz suwakami taktowania, koniec 8-) (żeby dało się podkręcić potrzeba starszych sterowników, bo nowe mają blokade :ugeek: )

Link to post
Share on other sites

Tak, ale karty Ci to nie przyśpieszy. Uwierz mi, że ta gra ma kolosalne wymagania, Crysis mi luzem chodzi na VeryHigh przy 1440x900, ale Gta 4 strasznie muli (mój komp: radek 4850 512MB, E7200 2,53GHz, 4GB RAM Kingston HyperX 1066MHz). Ja sam muszę podkręcić procesor, a gra wymaga MINIMUM z AMD X2 64 2,4GHz więc ze swoim jedno-rdzeniowym nie masz co próbować.

 

Zobacz sobie na gameplay, ale z duużo szybszym prockiem i 4GB RAMu. Ledwo 15FPSów.

http://pl.youtube.com/watch?v=SpIqugDvV0g

Link to post
Share on other sites

Zależy od tego co Cię satysfakcjonuje. Jeśli 25FPS dla Ciebie jest przycinaniem się to masz wysokie wymagania, jeśli dopuszczasz spadki FPSa do 20 to sprzęt starczy do tej gry. Ważne byś nie przesadził z rozdzielczością i 1440x800 czy 1248x1024 to górna granica. Sądzę że tekstur nie musisz ograniczać ale zasięg rysowania obrazu trzeba trochę opuścić. Na Twoim sprzęcie gra będzie wyglądać łądnie i bez obaw zapewne niebawem zacznie szybciej chodzić bo to co jest teraz to jakaś paranoja...

Link to post
Share on other sites

To ja mam takie pytanko czy mi na tym złomie pójdzie GTA 4 ofkorz na minimalnych:)

Proc:P4 HT 3,2@3,4Ghz

ram:2x1GB 800Mhz

Graf:8600GT 512mb DDR2:((i tutaj niestety brak znajomości moich drogich rodziców do sprzętu)

Dysk:120GB 8 mb cache

 

Nie robie sobie nadziei że być może to uruchomie.A po drugie ja ta grę pare nascie razy przeszedłem na PS3,tylko jestem ciekaw czy mi sie na tym gruchocie uruchomi

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

ej mam pytani czy na moim kompie bedzie chodzilo gta 4 ?

Nie będzie, to za stara maszyna.

 

BTW, kto to robił tę grę w ogóle? Śmiem powiedzieć, że to badziewie, skoro jest tak beznadziejnie zoptymalizowana (tzn. niezoptymalizowana w ogóle). Znajdźcie sobie inną grę po prostu, nie wspierajcie bylejakości :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...