Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z kupnem i przesyłką nie ma najmniejszego problemu, natomiast reklamacja ciągnie się jak guma od majtek (reklamowałem ramy, na nowe czekałem ok. miesiąca, na pytania dotyczące terminu realizacji reklamacji zadawane przez mój profil na ich stronie pracownik odpowiedział, że sklep nie jest zobowiązany do dotrzymania żadnego konkretnego terminu w przypadku produktów reklamowanych na zasadach gwarancji. Żeby było śmiesznie przysłane nowe ramy nie działały, więc musiałem je ponownie odesłać. Ten cyrk trwa do dziś, a procedura reklamacyjna rozpoczęła się w lutym). Ale tak samo może być w każdym "dobrym" sklepie, więc wcale nie zrażam do morele, ino nie spodziewaj się wiele po usługach posprzedażnych.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Morele.net Ja miałem złe przeżycie z tym sklepem zamówiłem tam zasilacz kości pamięci i obudowę PRZESYŁKĄ kurierską , czekałem 3 tygodnie w trakcie tech 3 tyg.. dzwoniłem do nich czasami sekretarka odebrała i powiedziała że moja paczka została zagubiona na magazynie i już panu nadajemy czekam tydzien dalej nie doszła %-) . Dzwoniłem do tego sklepu i rzekoma suk :cenzura: nie odbierała ;) W końcu się na to wylałem i zamówiłem na allegro :) a z allegro wszystko dobrze doszło , jak zawsze

Edytowane przez xnn123
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja miałem nie miłą przeżycie w morele.net ponieważ zamówiłem słuchawki SoundMagic Pl18, które w opisie były dostępne "od zaraz" więc wszystko pięknie, wpłaciłem pieniądze i dotarły do nich w poniedziałek. Ok nagle patrzę, a tu napis "przewidywany termin wysyłki czwartek", przecież jak to możliwe skoro był opisany statusem "wysyłka natychmiastowa" no nic myślę zdarza się. Siedząc przy komputerze wchodzę na maila a tam wiadomośc "data realizacji zamówienia została przesunięta", jak zobaczyłem do następnego czwartu, zdenerwowałem się i napisałem żeby mi zwrócili pieniądze. Na odpowiedź czekałem trzy dni po napisaniu okolo czterech wiadomości mailowych. Oprócz słuchawek zamówiłem Etui do telefonu, o czym nie wspomniałem i już na drugi dzień wpłacenia pieniędzy okazało się, że kurier uszkodził ten wybrany model! Nie wiem jak to możliwe zniszczyć etui, chyba musiał je podpalić lub podrzeć. Koniec tej historii był taki, że odpisał do mnie po kilku dniach kierownik działu sprzedaży oraz zwrócono mi pieniądze. Nistety niesmak pozostał...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja mam mieszane uczucia. Kupowałem raz proca, drugi raz AP, trzeci raz mobo, ram, nagrywarkę i klawiaturę. O ile w dwóch pierwszych przypadkach było szybko "oczekiwanie na wpłatę, wpłata na koncie, w realizacji, gotowe i siup", to w przypadku ostatniego zakupu za bodajże ledwie ~800zł sprawa się ciągnęła ze 3 tygodnie... a to płyta "w realizacji 2/4" potem 3/4, potem 4/4 by kolejnego dnia wróciło do 3/4 a RAM który był ciągle 4/4 nagle dostał 2/4. W korespondencji wina zrzucana była na logistykę, tylko kto i na jakiej podstawie zmienia statusy zamówienia bo chyba nie logistyka. Ogółem jest tak, mają dość tanio i zazwyczaj na towar nie ma co narzekać,ale gorzej że są czasem opóźnienia nie wiadomo czym spowodowane (sprzęt który niby jest na stanie musi widać jeździć 2 tygodnie po Polsce), a słyszałem, że też z reklamacjami bywa różnie.

Komputronik pod tym względem wypada trochę inaczej, bo kupowałem w promocjach towary (np. BULK kartę grafiki... kilkanaście procent taniej niż box, a nie był to OEM czyt. sama karta tylko wszystko co trzeba w szarym pudełku) i były praktycznie na drugi dzień po wpłacie.

Edytowane przez Promilus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...