Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam i proszę o radę. Mój operator zaproponował mi w ramach przedłużenia umowy nowy telefon. Z nich wybrałem 2 bo interesują mnie smartphony(nie miałem ich do tej pory). Nokia N8 i Lumia. Przeczytałem o nich już full stron i testów i nie potrafię się dalej zdecydować :( Póki co jestem bardziej nastawiony na N8. Co doradzicie mi??

 

Oferuja mi dodatkowo: samsung Galaxy S+, Sony Experia NeoV i HTC mozart.Mozeże jednak któryś z tych??

 

Link to post
Share on other sites

N8 ?? prosze cie, to jest zupełnie inna półka :D

oczywiscie ze lumia bedzie lepsza. N8 mozesz brac tylko i wyłącznie gdy od telefonu oczekujesz TYLKO dobrego aparatu. W takim zastosowaniu sprawdzi sie idealnie. Z tych co podałeś to najlepsza bedzie lumia, nastepnie neo V, galaxy S+/mozart no i n8 najgorsza.

Link to post
Share on other sites

no dokladnie, w pierwszym momencie myslalem ze porownujesz n9 i 800 :D a tu zonk :D

 

ale fakt, jakbyś miał do wyboru n9 to sam nie wiem co bym wybrał :D bo ten systemik na n9 bardzo fajnie chodzi ( miałem okazje potestowac chwile)

Link to post
Share on other sites

nie no, n9 troche za droga dla mnie w ich ofercie ;) te telefony sa do wziecia za 1 zl a lumia za 49 zl.takze rozstrzygnie sie pomiedzy SE a Lumia.martwi mnie jeszcze tylko jak sie ma zabezpieczenia dla tych platform.dla androida pewnie znajde full programikow ale do windowsa lumii moze byc znacznie gorzej. tak twierdzil operator co mi oferowal komorki.az tak zle jest?

Edytowane przez nudnygosc
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Bawiłem się tą Lumią i zdecydowanie polecam. Jak dla mnie ekran ciut mały, ale to kwestia indywidualna. System robi piorunujące wrażenie, a gry takie jak NFS:HP i Anry Birds wręcz latają na tym sprzęcie. Do tego świetny design. Za tą cenę to bierz póki są. ;)

Link to post
Share on other sites

Co wy bredzicie to szkoda gadać? "Nokia Lumia jest super i super wygląda" < no rewelacyjny argument:P

Tak się składa, że korzystałam z N8 przez długi czas - dopóki mi jej nie ukradli - i teraz, mając Lumię 800 stwierdzam, że N8 jest bezkonkurencyjna.

 

Lumia 800 jest we wszystkim lepsza od N8 oprócz aparatu? Kpina.

 

Oto w czym N8 jest LEPSZA:

* aparat, ale to - o dziwo - sami zauważyliście :)

* ma przednią kamerkę - w lumii 800 możecie zapomnieć o rozmowach przez skype czy po prostu wideorozmowach

* można do niej dokupić kartę pamięci - w lumii musicie się zadowolić 16GB pamięci.. tak naprawdę to użytkowej pamięci jest około 13GB

* działający blutooth, a nie tylko z urządzeniami dodatkowymi do telefonu, np słuchawką (jak to jest w lumii 800)

* odtwarzanie filmów Divix

* możliwość podłączenia telefonu do telewizora przez kabel HDMI

* bateria - w Lumii 800 przy normalnym użytkowaniu działa.... jeden dzień. Nie cały.

 

Lumia 800 ma poważny błąd systemowy, którego do dzisiaj nie wyeliminowali (możecie sobie o nim poczytać na wikipedii) - mi "wyskoczył" już pierwszego dnia użytkowania.

 

W czym jest lepsza lumia od n8? Ma ładniejszy wygląd i lepszy wyświetlacz. I dla mnie to jest to "wszystko" w czym jest lepsza od n8.

Edytowane przez lapowe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...