Skocz do zawartości

Który radeon 7850 albo coś innego


Recommended Posts

Cześć. Chce wymienić mojego radeona 5750 na lepsza kartę. Zastanawiam się nad kartą z tematu, nie wiem tylko jakiej firmy... sapphire - cicha, ale tylko 2 lata gwarancji; gigabyte - 3 lata gwarancji, ale troche długa, a moja buda mała; msi - 3 lata gwarancji, troche krótsza od gigusia. Najbardziej bym sie skłaniał co do msi, niestety nie moge znaleźć info o jej głośności w porównaniu do konkurencji, a na tym mi najbardziej zalezy poza długością gwarancji... Niestety nie wiem jak jest z supportem wymienionych producentów...

A może poczekać do premiery geforca 670? i wybrać jego, albo jak radek stanieje?. Sam nie wiem, chyba geforca na razie bym nie wykorzystal w pełni, bo mam i5 750. Gram w bf3 i w shoguna 2. W bf3 mi w full hd na min. spada czasem do 38 klatek dlatego chcę wymienic kartę, w sumie wydaje mi sie ze do high w bf3 wystarczy, a w bf4 też wyciagnie na minimum:D. proca wymienie najwczesniej z premierą windowsa 8, ale bardziej realny termin to premiera bf4:D, ale nie ma co gdybać...

Aha i ważne sa dla mnie rachunki za prąd, gf to pewnie by duzo ciągnął :/

Link to post
Share on other sites

Mam 500w thermaltake. Próbowałem podkrecać, ale poległem, przy nawet niewielkim podkręcaniu komp sie wyłączał. Zreszta wole nie draznic rodziny rachunkami za prad, wiec wole kupić coś wydajniejszego i co malo pradu ciągnie, wiec bedzie za jakis czas IB albo hasswel:/

Czyli rozumiem nie masz danych szczególowych o r 7800 od msi?:D to na razie mój faworyt, ciekawe czy by piszczał?

Mam do wydania max 1200 wolałbym ponizej 1000.

Edytowane przez BFrulez76
Link to post
Share on other sites

Mam płyte gigabyte p55-ud3. Przeczytałem już pełno testów na necie i wiem ze nic nie wiem:/

Widziałem ta oferte z agito i jak bedzie znów dostepna ta karta to ja rozważe;D, ale msi jest za 950 i ma 3 lata gwary podobnie giguś, bede musial losować :/ 7870 troche drogie jeszcze:/. bardziej sklaniam sie do 7850. Martwi mnie, że msi 7870 dość głośne, ciekawe jak z słabszym bratem ale pewnie podobnie:/

 

Edytowane przez BFrulez76
Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli BF4 wyjdzie za 2 lata to nie będziesz musiał wymieniać procesora. Może uda się go podkręcić do 3.8GHz. A dlaczego Tobie mogło się nie udać podkręcić? Może być wiele przyczyn. Jednak w każdej sztuce drzemie pewien potencjał i wątpię by Twój procesor był wyjątkiem.

 

Co do karty to czekać można zawsze. Jeżeli karty potrzebujesz już teraz to nie czekaj, wybierz sobie odpowiedniego dla Ciebie HD7850.

Na GTX670 nie ma co czekać, to będą karty pewnie o pół tysiąca droższe od 7850 i na bank nie będą pobierać mniej prądu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...