Skocz do zawartości

Mass Effect 3- odczucia po ukończeniu gry


Recommended Posts

Witam, pewnie był temat podobny, ale ja 3 dni termu skończyłem Mass Effecta 3 i powiem szczerze, nigdy nie grałem w tak znakomitą grę.Jakie są wasze uczucia po przejściu tej gry, ja byłem załamany bo to niestety ostatnia część.Czytałem na różnych forach- (niema co ukrywać) dużo ludzi popłakało się w trakcie lub pod koniec rozgrywki, ja również przyznam się, nie mogłem ukryć wzruszenia,A jak było u was?Czy MASS EFFECT 3 kopnął was w emocjonalny odpowiednik jąder?

Link to post
Share on other sites

Ukończyłem i podtrzymuję zdanie, że najsłabsza z wszystkich części. Wizualnie jest ok jak na grę na konsole, chociaż moim zdaniem jest nawet nieco gorzej niż w 2-ce. Pod względem dizajnu gorzej niż w obu poprzednich częściach, świat nie jest już tak klimatyczny.

 

Od początku praktycznie wiemy jak się wszystko rozegra i jaki będzie schemat postępowania co jest lekko mówiąc nieco nudne. Jest zatrważająco mało misji pobocznych. Bardzo mało ciekawych dialogów, większość to nadęte, pompatyczne, podniesione do potęgi teksty w stylu filmu armageddon. Walka jest ...ok, ale za prosta. Animacja biegu ...no comment. To akurat szczególy ale diabeł tkwi w szczegółach.

 

Do tego na początku wtopa, nie da się zaimportować wyglądu bohatera z poprzedniej części. Dla mnie to jakieś jaja. Rozumiem taki błąd na pc bo to olewana platforma ale na Xbox 360? Nikt nie odpalił gry przed wypuszczeniem do sklepów?

 

Reasumując, słabe to jest. Widać ewidentne odcinanie kuponów. Nie wiem jaki był budżet tej gry ale nie widać żeby się napracowali. Może większość kasy dzisiaj faktycznie idzie na agresywny marketing, który gwarantuje większą sprzedaż niż sama jakość produktu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...