Skocz do zawartości

geforce 580gtx Blue Screen po sterownikach


Recommended Posts

Witam mam problem jest to nowy sprzed dzisiaj otrzymalem. Ladnie wszystko sie poinstalowalo czas przyszedl na sterowniki po zainstalowaniu sterownikow komputer sie ponownie urochamia i po loadingu microsoftu wyskakuje blue screen za kazdym razem tak jest jak zrobie restart kompa. Zeby funkcjonowalo normalnie musze wejsc w tryb awaryjny i odinstalowac sterowniki. Instalowalem sterowniki z plytki i tez prubowalem ze stronki Nvidi. Nie znam sie zbytnio na tych sprawach wiec prosze o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

hmm fotki nie za bardzo zrobie poniewaz ten BS pojawia sie doslownie na sekunde i nic nie umie przeczytac ani zatrzymac. a jezeli chodzi o sprzet to mam i5 2500k, ten gtx580 dodam ze jest to twin frozr 2, plyta glowna z77a-g43 MSI, zasilacz ModXXStream Pro 700W 80+ modular

Link to post
Share on other sites

no to albo coś z ze sterownikami , systemem , albo uszkodzona karta . musisz podać całą konfigurację komputera to coś się pomyśli

 

karta na gwarancji ? próbowałeś najnowszych sterowników ze stronki NV ? masz możliwość podłączenia w najbliższym czasie karty do innego komputera żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzona ?

Link to post
Share on other sites

tak wszystko na gwarancji dzisiaj odebralem caly komputer. a sterowniki nie wiem czy najnowsze ale sciaglem takie ze stronki NV http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-296.10-whql-driver-pl.html . I pytanie bardzo smieszne jak dla was pewnie jak podac cala konfiguracje kompa ? nie mam pojecia o co chodzi jestem nowicjuszem w tych sprawach

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

będzie trudno, ale spróbujmy :)

 

po pierwsze podaj dane z tabliczki znamionowej zasilacza (marka i model) - nie przepisuj tabliczki, znajdziemy

sprawdź, czy do karty podłączono prawidłowo dwie wtyczki zasilania vga (6 i 8 pin)

Link to post
Share on other sites

Posiadam taką samą grafikę, moja wymagała lekkiego podbicia napiecia w msi aftrburnerze na 1,050v. Może to pomóc ewentualnie. Ja nie ma problemów z najnowszymi sterownikami, wszystko chodzi jak należy dodam. Też mam gtx580TF2.

Link to post
Share on other sites

Z bluescreena można wiele się dowiedzieć. Przede wszystkim o tym, co powoduje ten błąd. By zatrzymać bluescreen'a:

cytując:

,,1. Włączamy właściwości systemu (PPM na "Mój komputer" i "właściwości"),

2. Zakładka "Zaawansowane" -> Uruchamianie i odzyskiwanie i klikamy "ustawienia".

3. W części "Awaria systemu" odznaczamy pole "Automatycznie uruchom ponownie".''

 

Przepisz błąd i daj znać. Wtedy najwięcej się dowiesz i chyba najszybciej rozwiążesz problem.

Link to post
Share on other sites

jak ma plmby to jak przełoży grafike ? zerwanie plmby to koniec gwarancji. Skoro tak wystepuje jedz do komputronika i powiedz ze chcesz by to sprawdzili przy tobie.. jak to polskie serwisy maja .. miesiac beda trzymac a pozniej powiedza ze wszystko działa.. sprzet warty sporo kasy wiec musisz byc stanowczy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...