Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myszka to nie komputer, aby powiedzieć która jest lepsza ponieważ np. ma większe odświeżanie LOL? Jeżeli chodzi o wybór myszki, ważne jest wykonanie, gdzie w a4techach leży, a myszki gigabyte po samych zdjęciach widać tandetą. Ilość dpi tez nie jest ważna, samemu trzeba określić ile będzie Ci potrzebne (na pewno nie 5000..). Za tą kwotę to ikari laser, xai, MX518/G400/Deathadder 1800dpi (naturalnie używany). Jeżeli ktoś grywa w takie gry jak starcraft, i interesuje go zakup myszki, to koreańczycy grają przeważnie na logitech optical mini mouse, logitech g1/ mx300 / myszki kteca. Nie długo trafi na rynek zowie mico, te myszki są ciekawą propozycją dla graczy strategii, można do tego jeszcze dołączyć diamondback/copperhead/krait i jeszcze dostepne w sprzedaży abyssus i salmosa. Do Fpsów moim zdaniem najlepsze myszki to MX518 i stary deathadder i naturalnie myszki intellimouse microsoftu;)

Link to post
Share on other sites

no gigabytowi M8000X do tandety daleko.jest dobrze wykonana i tu nie mozna sie czepic.mialem okazje porownac ja z moja g500 i powiem szczerze ze bez problemu moze stawac w szranki z myszka logitecha.Wiadomo kazda ma swoje "+" i "-". Akurat ja wybral bym g500 ale to dlatego ze ta myszke mam i mi ona lezy po prostu :P

podsumowujac czy wybierzesz logitecha g500 czy gigabyta M8000x to bedziesz zadowolony :) obie myszki sa dobre.teraz tylko pozostaje ktora Ci sie bardziej podoba/ktora lepiej lezy w rece.dobrze by bylo przed zakupem gdziesz obczaic te myszki w jakims sklepie.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Za 185zł mam do sprzedania G9x na 3 letniej gwarancji :D

G500 są wadliwe i do tego mają gównianą rolkę bo czy w trybie precyzyjnym nie da się wyczuć jak nią kręcić. Raz robi to szybko a innym razem wolno.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...