Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

ostatnio przydałby mi się takowy tablet z racji nowej pracy.

Szukam czegoś taniego jak widać by miał WiFi, BlueTooth oraz ewentualnie GPS. 1.2GHz chyba wystarczy i 512ramu do codziennego użytku ?

 

Do czego chcę go użyć ? Jako nawigacji z dużym ekranem (mile widziana obsługa AutoMapy), przeglądanie internetu, czytanie ebooków, multimedia (fajnie jakby jakiś program typu XBMC był na nim).

 

Nie musi być wejścia na karty sim (czyli i 3G).

 

W tej cenie chyba tylko android prawda ?

Link to post
Share on other sites

W tej cenie nic lepszego od http://www.agito.pl/goclever-tab-i101-4090-438294.html?attr=cena-0+700 raczej nie wyczaisz, ew. jakiegoś używanego. Za 1200zł można by już się pokusić o Acer Iconię.

tego czegoś nie bierz pod żadnym pozorem, chyba że jesteś wieeelkim optymistą %-)

bez gps-a i bez blutacza jest goclever a103 no i jakieś chińczyki bez firmy, jak chcesz te dwie rzeczy to musisz dozbierać :);)

PS: ew. jak dozbierasz to takie coś może?

http://allegro.pl/tablet-igos-m709-cortexa9-hdmi-gps-bluetooth-i2245827940.html

Edytowane przez aquadigger
Link to post
Share on other sites

A to nie jakiś tani Chińczyk który padnie mi po miesiącu ?

 

Znalazłem w Media (raty 0%)

LENOVO Ideapad A1W za 749zł

 

Warto go brać czy raczej nie ?

 

I czy istnieją Tablety bez tego całego Androida a na przykład na WM7 ?

Link to post
Share on other sites

Hm Asus to Taiwan, przynajmniej większośc jego sprzętu z tamtego rejonu mam dlatego nie wiem czy lepiej rodzimego Chińczyka czy firmowego składaka.

 

Najchętniej bym widział jakiegoś Linuksa na Tablecie ale to też pewnie nie ten przedział (Androida nie uznaję jako GNU/Linux mimo iż ma jego jądro).

 

Chyba skuszę się właśnie na tego Ainol.

 

PS. te niby polskie tablety też składane są przez skośnookich :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Miałem parę sztuk w ręce i niestety tylko 7" i dwa rdzenie (najlepiej na Andrioidzie 4.0), teraz pytanie co z tych dwóch brać lepiej ?

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3110 za 1000zł

Acer Iconia Tab A100 za 1200zł ?

 

Lepiej mniej ramu ale Tegra 2 czy więcej ramu bez tegry ?

GTA3 pójdzie na którymś z nich ? I generalnie który lepiej byłoby mi brać ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Od niedawna użytkuję tablet firmy TSCORE i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie ma mowy, żeby coś się zacinało, nie mówiąc już o gorszych usterkach. Bardzo fajne urządzenie, które jak na tego typu urządzenie kosztuje naprawdę bardzo niewiele.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...