Skocz do zawartości

7870 Sapphire - PROBLEM.


Recommended Posts

Jak miałem 6850 od tej firmy, to Everest nie wykrywał temperatur, ale TRIXX wszystko pokazywał.

Teraz TRIXX nawet nawala.

Die Size - 0 NM

ROPs 0

Clocks -1/-1MHz

Nie podaje temperatur i nie mogę ustawić obrotów.

W Overcloacking mam: Core Clock - 0 Memory Clock 0

Zasilacz nie wyrabia czy karta walnięta?

Przy włączeniu kompa, przed pojawieniem się loga windows dziwne białe paski na chwile się pojawiły.

Link to post
Share on other sites

Te pliki nie pomogły, a po restarcie znowu migające białe paski u góry przed "Trwa uruchamianie...".

Są 3 opcje:

1. Sterowniki (jakiś koleś ma podobny problem z ta kartą przy 12.3)

2. Zasilacz

3. Karta

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

Sciągnij furmarka i zaznacz burn-in i xtreme burn-in i uruchom Burn-in test. Poczekaj 15-20 minut i obserwuj czy nie ma przekłaman w wyświetalnym obrazie. Obserwuj także temperatury karty.

Jaką rozdzielczość ustawić i AA?

1920x1080 i 8?

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

3dmarki to nie wszystko, zapewne kupiłeś tą kartę do gier a w grach ten procek nie jest taki zły. Jak to się mówi: "W 3dmarki się nie gra"

Udało Ci się może tego 960t odblokować??

Jeśli migają przed wyświetleniem się napisu Trwa ładowanie... to nie ma się czym przejmować. Ważne by karta działała stabilnie i bez artefaktów w 3D.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

3dmarki to nie wszystko, zapewne kupiłeś tą kartę do gier a w grach ten procek nie jest taki zły. Jak to się mówi: "W 3dmarki się nie gra" Udało Ci się może tego 960t odblokować??

Tak, ale wróciłem do 4 rdzeni. Teraz tym bardziej nie zaryzykuje przy moim zasilaczu.
Link to post
Share on other sites

W sumie racja, phenom x6 potrafi swoje zjeść, szczególnie po takim oc:)

Miganie może powodować że tak się wyraże oddanie przez bios pod kontrole windowsa podzespołów, w tym karty graficznej

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...