Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam . Nadchodzi bierzmowanie i chciałem się zaopatrzyć w tablet . Cena tabletu coś koło 400 zł . Maksymalnie mogę kupić za coś koło 500. Jeżeli będzie warto dołożyć te 100 zł.

 

Potrzebuję tabletu średnich rozmiarów cos około i pad.

 

Ekran nie za mały przydało by się tak z około 9 cali.

Ważne żeby ekran nie był aż tak masakryczny . tzw wiadomo ,że nie będzie czuły jak w i phone itd , ale żeby dawał radę , jak np w smartphonach z troszeczkę niższej półki np Samsung Monte .(testowałem takowego).

 

Przydał by się też procesor nie za wolny , ale też nie za drogo . 1Ghz by mnie zadowolił , tak by można było pograć w gierki.

 

Nie potrzebuję bajerów typu aparat , kamera itd , ale jeżeli by było to fajny +.

 

Będę korzystał ze słuchawk , więc może nie mieć wbudowanych głośników.

 

Rzeczy które MUSI mieć to : System Android , Sklep Android czy jakiś taki w którym można kupywać gry i aplikacje . Wi Fi , dość dobre , by nie przerywało .

 

Zależy mi też na oglądani filmów na nim ,więc żeby rodzielczość nie była masakryczna . Nie musi być to wielkie Full hD , ale jakośc taka jak w telewizji wystarczy .

 

I ogólnie parę bajerów youtube , i takie tam .

 

 

Myślałem o GOCLEVER TAB A73 , lub innych tabletach tej fimy . Co o tym sądzicie ?

Edytowane przez kumandos
Link to post
Share on other sites

Nie kupisz w takiej cenie dobrego tableta, minimum to ainol novo.

Ainol novo przegrywa z Gocleverem pod względem GPU.

W tym budżecie moim zdaniem najlepiej sprawdzi się właśnie A73.

A promocja w biedrze za 369zł jest zachęcająca.

 

W skrócie dostajemy GPU z SGS2 + CPU z SGS1 z 512mb ramu i gorszym wyświetlaczem o tej samej rozdzielczości co wcześniej wymienione smartfony. W zasadzie A73 to smartfon o przerośniętym ekranie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do tego solidna jakość wykonania (metal) i lada dzień aktualizacja do Androida 4.0. Za te 370 zł to raczej konkurencji brak. Wszystkie recenzje jakie czytałem są bardzo przychylne i bardzo zaskoczone jakością i wydajnością. Jedyny minus to wspomniany wyświetlacz, no ale raczej tragedii nie ma. Ja chyba kupię, żeby mieć zamiast laptopa/netbooka (którego nie mam) i używać raz w tygodniu do multimediów. Powinno się sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

A tablet o jakim oznaczeniu firmy Gocleaver był by najlepszy ? Który najmocniejszy do gier , a który do multimediów ? Ewentualnie jak by ktoś mógł jakieś zestawienie wysłać .

 

Osobiście myślę nad :

GoClever Tab i101

 

GOCLEVER TAB A73

 

 

,a może ktoś poleca jakiś inny ?

 

A może i jeszcze odrzałować te 100zł więcej i kupić GoClever A103 ale czy warto ? Wielka różnica w tym ekranie ?

 

 

I jeszcze niedawna nowinka . Potaniał bardzo oto ten tablet : http://allegro.pl/8gb-1-5ghz-tablet-7-hyundai-a7-ics-4-0-i2232823679.html .

 

Lepszy od tych Gocleaver ?

Edytowane przez kumandos
Link to post
Share on other sites

I101 nie bierz, ma operowy wyświetlacz, ogólnie nie chodzi najlepiej, wiem, bo go mam. Weź a73, dobry konfig ma.

nie ma operowego %-) lecz oporowy :D a tak po za tym i101 to qpa, więz bierz a73

 

a jeśli byś dołożył i byś uzbierał te 600 (+wysyłka) to kup Goclevera a103 :) to prawie to samo co a73 tylko że ma 10cali

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...