Skocz do zawartości

Doczytywanie i miganie tekstur na kartach radeon


Recommended Posts

Przestań mi wrzucać pierdoły bo zachowujesz się jak skończony dupek!

Do twojej informacji

Gtx 460

Gtx 560 TI

Gtx 560 TI SLI

GTX 570

Brednie wypisujesz ty kolego a nie ja!. H mnie to obchodzi co kto lubi Radki czy NV.

Na tych wszystkich kartach zauważyłem te same błedy w tytułach wymienionych w poprzednim poście.

Przez takich jak ty coraz mniej chętnie zagladam na forum, czytając takie posty chce się żygać, albo wojna zieloni vs czerwoni i obrzucanie się wyzwiskami, lub do znudzenia temat co lepsze i bardzej wydajne, poziom dzieci z podstawówki.

To post do Znawcy nie wyskoczył z cytatem.

Te swoje filmiki wsadz sobie głeboko w D.

Edytowane przez pudel
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do tematu, miałem podobne problemy z tym czymś co pokazane jest na filmiku z Battlefielda 3 tylko że w innej grze, ale zainstalowałem nowszą wersje Net Framework, nie wiem czy to pomogło ale problem zniknął i też na karcie AMD :)

 

Co do gameplaya z GTA, miałem to samo u siebie, ale to nie był dla mnie problem, a bodajże działo się tak, jak leciałem helikopterem albo szybko jechało sie samochodem.

Link to post
Share on other sites

Xerot, masz najnowszy bios i sterownik do mobo? Bo kilka osób ma takie rzeczy właśnie na tej płycie..

Z Gta miałem identycznie nawet na starszym sprzęcie p45, na p67 jest to samo, właściwie to cała gra migocze i mieni się jak choinka na święta;:)

Kupiłem ostatnio dodatki do Gta i nic się nie zmieniło na lepsze, można nawet powiedzieć że jest gorzej, przy szybkiej jezdzie motorem połowa ekranu migocze:)

Optymalizacja tej gry to dno, jaki by sprzęt nie był i tak przytnie losowo lub w konkretnych miejscach.

Link to post
Share on other sites

Radeony niestety tak mają... AMD nie przykłada się do optymalizacji i roboty sterowników na najwyższym poziomie,z tąd takie przypadłości z kartami od AMD... To normalne ze się tak dzieje,radek zawsze miał z tym problemy,miałem parę tych kart z AMD co prawda byłem z nich bardzo zadowolony,ale takie problemy to normalność u posiadaczy kart od AMD.. Niestety ;/

Link to post
Share on other sites

Kolejny totalnie nieobiektywny... ja też w przeszłości miałem FX 5700 (pamiętasz w ogóle taką kartę?) i w Dx9 były totalne jaja z nią (w starszych API bezproblemowo), a mój GTX 570 od EVGA nawet się spalił, gdyż z jakiegoś powodu pod obciążeniem turbinka nie przyśpieszyła, a zabezpieczenie nie zadziałało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...