Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja nie rozumiem Twojego OT :)

Sprawa jest prosta. Pieniądze mam poodkładane, ale są one nie do ruszenia. A z pracą jest różnie, raz jest lepszy miesiąc raz gorszy ;)

A na kartę mam do przeznaczenia 250zł. Są ważniejsze wydatki niż karta graficzna do komputera, a patrząc po wypowiedziach niektórych forumowiczów można stwierdzić, że komputer to rzecz co najmniej święta i musi być "mega-hiper" wydajny.

 

edit:

Praktycznie już zadecydowałem, więc uważam temat za zakończony, aczkowliek nie proszę o jego zamykanie. Być może jeszcze niektórzy będą mieli coś użytecznego do przekazania.

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

@ LuziQ:

 

Pisałem Ci...HD4850 lub ewentualnie GTS250. Do tego pierwszego podałem Ci link do sklepu. Inni forumowicze też polecają HD4850, a Ty łkasz o 25 zł. Boże, to poczekaj do kolejnego miesiąca ! DOZBIERAJ TE 25 ZŁ ! Korona z głowy Ci nie spadnie...

 

A co do "GODNEGO UWAGI". lol - jak nie szukasz niczego godnego uwagi, to co tutaj robisz ? Tutaj ludzie polecają tylko i wyłącznie to co godne uwagi ! Gdyby tak nie było, ludzie wchodzili by na allegro.pl, wybierali pierwszą lepszą kartę za 250 zł i mieli resztę w du**e. A Ty po co tutaj jesteś ? Żeby pogadać bez sensu, czy znaleźć to co GODNE UWAGI za 250 zł ?

 

Człowiek poleca facetowi to co będzie spełniać jego oczekiwania - nowa, wydajna, za 250 zł (ok OKOŁO 250 zł...), a ten się jeszcze obraża. Nie no, Polandia już chyba niczym więcej mnie nie zaskoczy... %-)

 

a patrząc po wypowiedziach niektórych forumowiczów można stwierdzić, że komputer to rzecz co najmniej święta i musi być "mega-hiper" wydajny.

Chyba Cię źrebi kolego..."mega-hiper" wydajny ? Za 250 zł ? Chcesz, polecę Ci coś GODNEGO UWAGI do 1000 zł za GPU i więcej - to jest mega-hiper wydajne GPU.

Tak jak pisałem PRZESTAŃ SIĘ UŻALAĆ. Najpierw siadasz na mnie, że polecam Ci HD4850 za 25 zł drożej, a jak reszta użytkowników to popiera, to jeszcze na nich siadasz, że "co niektórzy użytkownicy tego forum .." bla, bla, bla. Weź się chłopie ogarnij...

 

Bywaj zdrów :x

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Wybacz, ale Twoje wypowiedzi mijają się z celem, powoli zaczynam je nawet omijać gdziekolwiek je spotkam. Dlaczego? Gdyż ich poziom, nie tylko tutaj, ale i w innych wątkach jest wprost przytłaczający. Naprawdę jeśli masz zamiar pisać tak dalej, to pisz, ale proszę Cię nie w tym wątku, dobrze? Zrób przysługę nie tylko sobie ale także innym, którzy czytają Twoje wypowiedzi. Zużyjesz mniej kcal.

Nie mam nic co do Twoich propozycji. Dalej nie rozumiem Twojej polemiki. Napisałem GT440 czy HD6570, a ty podajesz co innego.

Chłopie, naucz się czytac ze zrozumieniem. Ciężko jest zrozumieć proste pytanie? Nie prosiłem o podawanie propozycji, tylko napisanie "Ta bo to, a ta bo tamto", a nie dołóż i kup tamtą i będzie dobrze.

Widzę, że naprawdę na forum ludzie starają się przedobrzyć z niektórymi propozycjami, ale w tym konkretnym przypadku jest to zbędne!

 

Tak więc, dziękuję za wypowiedzi na temat jak i za te nie na temat, problem uważam za rozwiązany :)

 

 

edit: Jak to ktoś napisał: 98% graczy uważa, że w grze najważniejsza jest grafika. Niestety ja należę do tych 2% i cieszę się nawet gdy gra działa przy 23,976 fps'ach na najniższych detalach.

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

1. Widzisz, poziom mojej wypowiedzi jest jaki jest z tylko i wyłącznie jednego względu - część z osób która zakłada wątki lub nawet część osób która zaczyna polecać cokolwiek na forum, uważa, że faktycznie wiedzą coś na temat o którym piszą. Jak odróżnić godne uwagi rady od tych które można rozbić o kant tyłka ?

Twoja osoba jest dobitnym przykładem tego o czym piszę - podajesz 2 karty które sam sobie upatrzyłeś (?), nie wnikam. Żadne nie jest godna uwagi, gdy możesz za + 25 zł kupić HD4850. Ale Ty i tak wiesz lepiej ! Inni forumowicze popierają moje zdanie leczy Ty i tak wiesz lepiej co będzie lepsze. Co więc tutaj robisz ? Bierz co chcesz i skończ biadolić, że ktoś ma czelność polecać Ci to, co będzie wyraźnie wydajniejsze.

 

2. A co mnie obchodzi to, co w tej chwili mi tutaj insynuujesz ? Ja nie mam Cię lubić, nie mam być Twoim znajomym, tylko jak wirtualna forma nauczyciela, próbuję Ci wbić do łba, ze 2x2 to 4, a nie 3. Chcesz, powtórzę to raz jeszcze - bierz nawet GT440m który nie jest kompletnie wart swojej ceny. Jak wiesz lepiej, to po jaką cholerę zakładałeś ten wątek ?

 

3, Jak nie chcesz sensownej karty za ok 250 zł i nie masz zamiaru słuchać tego co się do Ciebie pisze, to żyj tam sobie dalej w swoim ciemnym świecie, użalając się, że 25 zł to straszny przegięcie pały. Skoro 25 zł to dla Ciebie taka wielka strata, po jaką cholerę wydajesz 250 zł na kartę, która ma Ci służyć do...niczego, poza wyświetlaniem obrazu ? Jesteś kompletnie nielogiczny.

 

Do Ciebie nie da się dotrzeć w normalny sposób, a dziwisz się, że piszę jak piszę. I nie pisz mi co mam zrobić dla świata, bo póki co, mało rozwinięty jesteś by dawać komukolwiek rady...Przykład - sens istnienia tego wątku.

 

Na koniec, powtórzę jeszcze jedno pytanie, bo pewnie je ominiesz: Skoro 25 zł to dla Ciebie taka wielka strata, po jaką cholerę wydajesz 250 zł na kartę, która ma Ci służyć do...niczego, poza wyświetlaniem obrazu ? Jesteś kompletnie nielogiczny.

 

Bywaj

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do autora , podaj argumenty świadczące za

HD6570 vs GT440...

 

 

Luknijcie na to:

http://www.komputronik.pl/product/121558/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Radeon_4850_PowerColor_512MB_2xDVI_PCI_E_wyprzedaz.html

 

jest ok?

 

I tak weźmiesz co będziesz chciał ale chyba warto poznać opinie innych osób;), a takie kłótnie prowadzą do tego , że niektórzy po prostu stąd wyjdą ;)

 

A co do mega high end to będzie nim 3xGTX590 w SLI %-) Ale i tak za 5 lat to będą karty warte stówę xD

Link to post
Share on other sites

@ Rafcio1874:

 

Nieźle żeś ją wyczaił ;) Genialna cena - jeśli jest dostępna, to cud malina.

Śmiem jednak twierdzić, że autor, skoro jak sam napisał nie potrzebuje karty "godnej uwagi" i wcale nie potrzebuje większej wydajnośći, bo po cholerę mu "mega-hiper" wydajny komputer, to kupi GT440 :D

 

Ok, ok, idę obejrzeć jakiś film, bo od śmiania zajady mi się zaczynają robić :]

Link to post
Share on other sites

za tę cenę możesz kupić GTX 260 (216sp) który jest wydajniejszy , to zależy od tego do czego chcesz jej używać w co grać i na jakich ustawieniach...rok może 2 bez zmniejszania wszystkiego na LOW , jeśli chcesz coś nowego...to 6770

Link to post
Share on other sites

Tyle że GTX260 siorbie watów co nie miara i wymaga 2x6-pin co wiąże się z całkowitym praktycznie zagospodarowaniem wszelkich molexów, które posiadam :)

HD6770, Panie cena. A GTS450 z 512 vRAM'u na 1024x768 nawet przy nowszych grach chyba na jakiś czas styknie. Takie jest moje zdanie.

 

edit:

Ponadto już Gainward jest wielką krową w obudowie, a pomyśleć że już radiator od 7600GT zgniata złącza od przedniego panelu, to co dopiero będzie się przy nim dziać. Mam nadzieję że nie będzie na dysk mi zachodzić.

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

są przejściówki na molexy ;) ja tylko proponuję bo 260 jest wydajniejszy od 450 ale jeśli jesteś zdecydowany to 450 nie jest jakimś karygodnym wyborem ;)

 

EDIT: racja cena HD6770 troszkę wyższa od 450

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

To ile w koncu na ta grafe chcesz wydac?

250 zł max i ani zł więcej, bo będzie to przejaw braku szacunku do autora, jeśli polecisz mu coś "bardziej godnego uwagi".

Więc w tych max 250 zł dolicz koszta wysyłki, bo inaczej zacznie się sajgon ;)

 

Mówiłem, że autor oleje tę opcję, bo poleciłem mu HD4850:

http://www.komputronik.pl/product/121558/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Radeon_4850_PowerColor_512MB_2xDVI_PCI_E_wyprzedaz.html

Facet nie wie co robi, a mimo to kombinuje jak koń pod górę...

 

Autor: lepiej się pośpiesz, bo jak widać na magazynie nie zostało ich wiele, a nic lepszego do 250 zł NIE DOSTANIESZ.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Widzę, iż na radę użysz... użytkownika Ave20 można zawsze liczyć. Niestety Cię rozczaruję. Opierając się na słupkach, które tak bardzo uwielbiasz, oraz na innym wątku na tym forum, w którym (jaka szkoda) nie wziąłeś udziału, zdecydowałem że wezmę GTS450. Przemawia za mną także posiadadnie przez niego D-Sub'a (koniec z przejściówką). Na razie myślę o Gainward'zie ale to może się zmienić.

512MB GDDR5 nawet na szynie 128bit starczy na moją rozdzielczość i potrzeby, tak więc temat uważam za zamknięty.

 

Jedynie mogę mieć pytanie czy Gainward, czy coś innego do 360zł, aczkolwiek Gainward najbardziej mi odpowiada ze względu na budowę i być może nie będzie zachodził na drugi slot PCI (bo o pierwszym mogę z założenia zapomnieć), gdyż muszę zmieścić kartę Wi-Fi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...