Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Acera 5212 mam od pażdziernika 2006.

Prócz problemów z kamerką która działa jak chce - "teraz działa jutro nie", to nie ma problemów.

Troszkę się grzał - Turion 2x1,6 Ghz. Teraz załozłem Turiona 2x20 GHz.

Co do serwisu to podczytywałem iż koszmar jest z naprawami w Bratysławie.

Co do procesorka to w sieci jest wiele testów i osobiście polecam. Na pewno wym segmęcie jest lepszy od Atoma.

Najlepiej to idz do sklepu i manualnie "obmacaj" llaptop/netbook.

Z perspektywy czasu moim zdaniem niedopuszczalne są "gnące się plastiki".

Co do zakupu acera to bym nie dramatyzował.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Temat ciut nieaktualny, ale może dodam 3 grosze :)

 

Acer opinię ma, jaką ma ... i słusznie. Zdecydowanie sobie na nią zasłużył.

 

Słabe, łatwo łamliwe obudowy, podzespoły kiepskiej jakości, przedłużający się serwis, nieciekawe chłodzenia...

 

Ale patrząc na ostatnie wypusty acera, można łatwo zauważyć, że producent postanowił naprawić swoją markę i opinię. Na dzień dzisiejszy to już nie są te same notebooki. Biorąc urządzenie do ręki od razu rzuca się w oczy poprawiona, solidna obudowa, nie skrzypiąca ramka matrycy ( co ostatnio zdarza się w Samsungach ). Urządzenia jeszcze na gwarancji, przestały do nas wracać, a jeśli już wrócą, to serwis szybko i sprawnie pozbywa się usterki i zwraca sprzęt.

 

Wielu producentów w tej chwili strasznie spada na jakości. Jakiś głupi trend, oszczędzania na produkcji. Acer za to znacznie się poprawia i dlatego z czystym sumieniem polecam - jak również sama używam :).

 

Ceny Acerków dalej są dość konkurencyjne. Nie są już najniższe, ale coś za coś.

Link to post
Share on other sites

Co do jakości laptopów to szału nie ma. Naprawiałem 2 laptopy zakupione może pół roku temu.

Jeden na dzień dobry po rozpakowaniu wyłączał się. Odesłany na serwis. Wymiana płyty głównej.

Później zaczęły pojawiać się problemy z dyskiem na jednym oraz na drugim. Jak jednego udało mi się naprawić, tak drugi musiał trafić znowu na serwis.

 

Co do serwisu. Bardzo szybka i sprawna naprawa. Chyba jeden z lepszych serwisów w EU

Edytowane przez vilgefortz_pl
Link to post
Share on other sites

zaczęły pojawiać się problemy z dyskiem

Dyski nie są robione przez acera. Jak w większości laptopów pewnie trafiły się jakieś toshiby czy inne shity ;P . Ostatnio wysyłałam na serwis na starcie uszkodzonego Samsunga, któremu mrugało pół matrycy ( laptop za ponad 5000zł ), a jeszcze wcześniej toshibę z niedopiętym gniazdem zasilania. Więc to nie wyznacznik wg mnie ;).

Edytowane przez noovaa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...