Skocz do zawartości

Na czym jeździcie w samochodówkach?


Recommended Posts

Ale z tego co widziałem, to w DiRT'cie 2 będzie lepiej :D

Oby to były święte słowa :P bo mam zamiar kupić tego DiRT'a grałem ostatnio w centrum jak była premiera na Xbox360 i powiem Ci, że całkiem nieźle się prezentuję tylko ta grafika na boxie nie powala na kolana mam nadzieję, że na ps3 będzie to wyglądać o niebo lepiej ;) szkoda, że na PC tak późno wychodzi z tego co czytałem to bodajże dopiero w grudniu bieżącego roku jeszcze musimy trochę poczekać niestety :P ale za to warto czekać bo gra zapowiada się świetnie :P
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja już od dłuższego czasu używam pożyczonej Logitech Formula Force EX. Muszę przyznać, że kierownica, mimo że już leciwa, sprawuje się całkiem nieźle ;)

Korzystam z niej (jak jest czas się bawić z podłączaniem :)) przede wszystkim w TDU i Shift, ale przyznam szczerze, że w GRIDzie jakoś kiepsko mi się na niej grało, może po prostu za mało czasu spędziłem na konfiguracji. W Shift jeździ się na niej super, byłby totalny odlot, gdyby nie te "skaczące" samochody :)

Ciche marzenie to G25, ale jako osoba w miarę oszczędna nie wyobrażam sobie wydawania prawie patyka na część do grania :) Już wolę dołożyć do prawdziwych 4 kółek ;p

Link to post
Share on other sites

nawet w strzelanki można grać na analogach spoko.

heheh ja ostatnio ustawiłem XPadderem sobie pada pod CoD4^^

Masakra, jak można grać na padzie w strzelanki!??! ;P

Chociaż to nie to samo co na konsoli bo np. przy celowaniu prędkość obrotowa(czułość) się nie zmieniała i ciężko się celowało...(chociaż trochę zabawy przy bindach i da się grac :))

Ale ogólnie jest fajniej niż na klawie+myszce

 

A tak BTW można dostać tanio jakiegoś dobrego bezprzewodowego pada??(PC)

 

I co do tematu to gram na kierce jakiejś "media-tech" ;P

Ale jak grałem na jakimś nowszym Logitechu... to jest kierownica a nie to co ja mam :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...