Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na jednym z profili użytkownika komputer wiesza się przy uruchomieniu dowolnej aplikacji. Mogę poruszać kursorem, ale komputer nie reaguje. Inne profile działają normalnie.

 

Dołączam logi OTL i wynik skanowania ESET Smart Security.

 

 

https://rapidshare.com/files/2421488242/3.JPG

https://rapidshare.com/files/3820701102/OTL.Txt

https://rapidshare.com/files/3816336632/Extras.Txt

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien wgraj Kasperskiego albo avasta jak instalator avast się wyłączy to komputer zawirusowany doszczętnie spróbuj podłączyć pamięć przenośną jak zrobi skróty z katalogów to nie wiem jak go odwirusować jak kaspersky nie pomoże to format dysku nie znam się na wirusach bardzo :/

Link to post
Share on other sites

Od kiedy logi umieszcza się na serwerach typu rapidschare? Spam?

 

Tak polecono mi na czacie.

 

Nie jestem pewien wgraj Kasperskiego albo avasta jak instalator avast się wyłączy to komputer zawirusowany doszczętnie spróbuj podłączyć pamięć przenośną jak zrobi skróty z katalogów to nie wiem jak go odwirusować jak kaspersky nie pomoże to format dysku nie znam się na wirusach bardzo :/

Wgrałem ESET'a raz jeszcze, jestem za ogół zadowolony z tego programu. Skoro nie znasz się na wirusach, to nie wypowiadaj się :P

 

Ściągnij Trinity Rescue Kit a następnie postępuj według

.

Z logów nic nie wyczytasz? Zwykle w takiej sytuacji umieszcza się loga z OTL, z tego co widziałem na forach. Po za tym to instrukcja ang.

Edytowane przez rrodie
Link to post
Share on other sites

1. Umieść płytkę z TRK w napędzie => uruchom ponownie komputer => wybierz pierwszą opcję (Run Trinity Rescoue Kit) i czekaj aż się wszystko załaduje

2. Wpisz poniższą komendę i wciśnij enter, rozpocznie się wtedy pobieranie potrzebnych plików a potem skanowanie hdd

virusscan -a clam

Jeśli ujrzysz napis w kolorze zielonym "No viruses found on hdal" oznaczać to będzie, że nic nie znalazło. A w przypadku znalezienia - nie wiem :) nie miałem jeszcze takowej sytuacji, ale przypuszczam, że pewnie będzie to czerwony napis typu Viruses found.

 

Znajomym komputery zwykle skanuję ESET online, CCleaner a od biedy nawet i Windows Defender. Jeśli to nic nie pomoże to TRK lub antywirus z Hiren's Boot lub/i szukam tutaj jakiegoś typowego softu do usuwania świństwa z systemu ale praktycznie w moich przypadkach ESET, CC i Defender wystarczył.

Ewentualnie utwórz temat na tym forum. Tam odczytają Twoje logi i Cię pokierują.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...