Skocz do zawartości

Kiedy premiera GTX 660 ? Warto czekać ?


Recommended Posts

Witam. Mam kilka pytań :). Ukazały się już GTX 680 więc ile jeszcze będziemy musieli czekać na GTX 660 ? Jak myslicie będzie on kosztowac około 1000 zł ? Już teraz mógłbym kupić GTX 570 ale nie wiem czy czekać na tego 660. Ta 660 uciągnie BF3 na ultra 1080p przy dobrej plynnosci (30 fps+) ?

Link to post
Share on other sites

Nie, raczej nie warto czekać. Dlaczego?

 

Nic nie wiadomo o tej karcie, premiera może być za 2 tygodnie jak i za 2 miesiące. (nie pojawił się nawet GTX670)

Początkowo cena będzie trochę zawyżona przez nasze sklepy. Sądzę że jej wydajność (GTX660) będzie w okolicach GTX570.

 

Jeżeli możesz czekać tyle czasu to czekaj, prawie zawsze parę miesięcy zwłoki to niższe ceny. Ja bym nie czekał bo karta nawet oficjalnie jeszcze nie jest zapowiedziana (brak daty premiery)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli możesz czekać tyle czasu to czekaj, prawie zawsze parę miesięcy zwłoki to niższe ceny.

szymek, chętnie skorzystam z tej rady :D

miesiąc mnie nie zbawi, kolegę to nie wiem. a wydajność kto wie, może będzie wyższa aniżeli 570 (gdybanie), bo na + to na pewno nowy proces technologiczny i płynące z niego korzyści.

a jak nie to 560ti/570 będą cenowo przystępniejsze

Link to post
Share on other sites

To dobrze że nie jesteś w gorącej wodzie kąpany.

właśnie dzięki forumowiczom udało mi się zgromadzić już pokaźną ilość podzespołów do nowego wymarzonego kompa i po części ostudzić zapał na nowe produkty. to co widać w sygnaturce to dzięki nim właśnie. został zakup gpu/cpu i zwlekam jak mogę z tą pierwszą pozycją aby jeszcze urwać trochę tych pln :)

zresztą kilku osobom chętnie bym browara postawił za otrzymywane rady %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...