Skocz do zawartości

Szukam gry z ... uciekaniem przed zombie :)


Recommended Posts

Witam. Szukam gry na PC na której moglibyśmy uciekać przed zombie. Pamiętam jak kilka lat temu grałem w Counter Strike 1.6 na Zombie Modzie i bawiłem się lepiej niż na tych wszystkich Battlefieldach i Warfarach. Uwielbiam siedzienie z kompanami w szybie i czekanie na atak zombie xD. Takie moje sado maso^^.Gra MUSI mieć tryb multi bo chce bawić się z innymi ludzmi. Wiecie - raz my się bronimy przed zombi, a pozniej sami sie w nich wcielamy. Z racji, że CS 1.6 jest już bardzo starą grą to szukam czegoś nowszego co przyniesie równie dużo zabawy. Pozdrawiam :D !

Edytowane przez TornadoNew
Link to post
Share on other sites

Ok, tylko czy tam można być raz człowiekiem a raz zombie :D ? Chodzi mi głównie o multi bo w singlu takiej zabawy nie uświadcze. Kręci mnie chowanie się z innymi ludzmi w jakichś korytarzach, szybach i zabijanie probujacych sie do nas wkraść zombie. Chciałbym też żeby zombie nas zarażało i kiedy nas dotknie to się w nie zamieniamy :D.

Edytowane przez TornadoNew
Link to post
Share on other sites

Ok, tylko czy tam można być raz człowiekiem a raz zombie :D ? Chodzi mi głównie o multi bo w singlu takiej zabawy nie uświadcze. Kręci mnie chowanie się z innymi ludzmi w jakichś korytarzach, szybach i zabijanie probujacych sie do nas wkraść zombie. Chciałbym też żeby zombie nas zarażało i kiedy nas dotknie to się w nie zamieniamy :D.

W tej grze chodzi przede wszystkim o multi, singel to taki dodatek. W trybie kontra jest się raz zombie raz ludźmi. Ogólnie gierka bardzo dobra, przegrane mam ok 400 h. Polecam L4D2 bo w 1 już mało ludzi gra, a i tak w 2 są mapy z 1. ;]

Link to post
Share on other sites

<p> </p>

<h3 class="r" style="font-size: medium; font-weight: normal; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; text-overflow: ellipsis; white-space: nowrap; font-family: arial, sans-serif; ">

 Siren: Blood Curse oczywiscie ale to dla SP:-) Multi to L4D - idealne do coopa</h3>

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...