Skocz do zawartości

HD 3870/ Wiedźmin 2


Recommended Posts

Witam !

 

Mam problem z teksturami lecz nie w każdej grze lecz tylko w Wiedźminie. Mianowicie tekstury postaci budynków i innych przedmiotów są niewyraźne rozmazane lecz jak chwilę poczekam to wracają do normy i są moim zdaniem piękne ! (Jednie z najlepszych gier fabularnie i graficznie) Pytanie brzmi czy jest to problem z kartą ? Czy komputer jest za słaby czy to kwestia ustawień ? Grałem na ustawieniach "ALL HIGH" lecz bez antyaliasingu, SSAO i Vsync. Mój komputer to DELL Optiplex 330 :

 

Intel Core2 Duo E6750 2.66GHz (Może wiecie jak podkręcić na moim sprzęcie)

2GB RAM DDR2 800MHz

Segate 80GB 7200obr./min. SATA II

LG (DVD/RW)

Chieftec 400w (niestety nie znam modelu)

Powercolor Radeon HD 3870 512MB DDR3

 

Proszę o szybką odpowiedź

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

tak właśnie jest -- w2 potrzebuje w trybie high prawie 1024mb pamięci lokalnej -- zatem przy 3870 i 512mb ram sporo musi być odczytywane i zapisywane poprzez pci-ex

 

wszystko jest jak trzeba.

 

e:

ja mam gpu z 1280mb ram i też (bardzo rzadko), ale się zdarzy takie doczytanie tekstur

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gram w rozdzielczości 1280x1024 17" Monitor LG Flatron 775FT. (Wiem że staroć lecz jeszcze fajnie się gra niedługo wymieniam). A gdybym miał 4GB ramu pomogło by to coś? Oprócz szybszego działania gry bo mi moje 22-50fps wystarczy ! :) A czy bufforowanie nie jest zależne od tz. pamięci wirtualnej karty bo mam jej 1280MB ? ps.zmniejszyłem wymaganą pamięć do małej i jest tak samo ! :(

 

Jeszcze jedno pytanie czy wymiana na XFX HD6770 coś pomoże ? + te 2GB ramu DDR2 800MHz goodram? http://www.proline.pl/?p=XFX+HD6770+1GB ? proszę o odpowiedź :P

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za pomoc :) Szkoda że nie udało się rozwiązać błędu ale i tak fajnie się gra po raz 3 (16 zakończeń) a jestem wielkim fanem tej gry ! Kolegą na GTX260 działa pięknie zainwestuje narazie w 2GB ramu dalej się zobaczy co mi tam miec 2 lub 5 sek rozmazane tekstury :P

 

Wymiana sterowników pomogła :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...