Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję "dzwonidła" i może ktoś mi doradzi i pomoże coś wybrać :)

 

Moje wymagania:

  • Nowy.
  • "Bezdotykowy".
  • Pełna klawiatura QWERTY - konieczne,
  • WiFi, Bluetooth - konieczne.
  • Żadnych facebooków, nk, itp... albo możliwość odinstalowania tego typu aplikacji,
  • Obsługa poczty e-mail przez WiFi (konta POP3, IMAP), sporadycznie przez GSM,
  • Chętnie odczyt PDF i OFFICE (Word, Excel),
  • Znośny aparat 3.2Mpix i więcej (jeden wystarczy, często wysyłam MMS-y),
  • Slot na SD (min. 4GB)
  • Wydajna bateria.
  • Nie pogardzę wbudowanym GPS z mapami.
Pewnie zapytacie, ile mam zamiar zapłacić...nie wiem :)

Nie spodziewam się, że wydam 200zł i dostanę coś wypasionego, ale też nie chcę zapłacić 2000zł.

Myślę, że rozsądną kwota maksymalną jest 800 zł. Może się mylę... Ale zakup końcowy będzie uzależniony od atrakcyjności i funkcjonalności modelu.

 

Do tej pory zainteresowałem się:

  • Nokia C3-00 - odpadła, bo to zabawka.
  • Nokia E72 - trudno dostępna, droga, ale najbardziej mi odpowiada.
  • Nokia E6-00 - j.w.
  • Nokia E5-00 - byłoby to jakieś rozwiązanie, względnie spełniający wymagania.
  • HTC ChaCha - drogi, głównie do FB, ale chwalony w testach za funkcjonalność.
  • BlackBerry - bez wykupionej usługi wg mnie nie ma sensu, drogie, choc resztę wymagań spełniają.
Mogę liczyć na jakąś pomoc? :)

Z góry dziekuję !

Link to post
Share on other sites

chacha jest dotykowy tak na marginesie :D

 

a wracajac do propozycji to ja bym ci zaproponowal :

nokia e7- dotykowy co prawda ale bardzo porządny telefon, na allegro uda sie wyrwac nówke za 800

nokia e72- klasyczna biznesówka nokii, nic dodać nic ująć.

 

jeszcze co do nokii e7 to ona na starym symbianie mocno muli ale po aktualizacji do belle jest juz znosnie.

Link to post
Share on other sites

Ale przypuszczam, że w ChaCha bez dotyku się obejdę z obsługą

Oj chyba muszę cię rozczarować bo Cha cha nie ma żadnego trackballa więc obsługa bez dotykania ekranu moze być niemożliwa (aczkolwiek nie miałem tego telefonu w ręku. Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Mam e72 od 2 lat i to jest mój najlepszy telefon do tej pory. Poczta, wi-fi i mnóstwo innych udogodnień sprawiają że ta Nokia jest niesamowicie funkcjonalna. Bardzo odpowiada mi klawiatura, która znacznie przyspiesza (przynajmniej dla mnie) pisanie wiadomości. Zachwyca również czas pracy na baterii, który wynosi średnio 5 dni (wi-fi, smsy, rozmowy). Jeśli znajdziesz jakiś egzemplarz w tej cenie to serdecznie polecam :)

Link to post
Share on other sites

pół roku temu kupiłem za 450pln używaną e71, zero problemu, nie wiesza się, działa idealnie, stan techniczny rewelacyjny, na gwarancji do czerwca jeszcze. bat trzyma ok.5-6 dni normalnego użytkowania. jakość wykonania za******a, nic nie trzeszczy, stuka, puka. kawał dobrego metalu. w porównaniu do e72 miałem w ręku i powiem że różnic nie jest wiele, może aparat jak dla mnie bardziej "na czasie"

zresztą poczytaj sobie, może coś cie skusi na e71 http://smartos.pl/2010/03/12/dlaczego-zmienilem-e72-na-e71/

ja tak wybrałem i nie żałuje, a kilka dobrych pln zostało w kieszeni na inne wydatki.

 

tak na marginesie, nokia e71 to taki hollywoodzki tel, grał m.in. w Kac Vegas bądź Cztery Gwiazdki :D młodszy brat nie może się pochwalić takim dorobkiem %-)

Edytowane przez ChiCkenQ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...