Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Naprawdę mi zależy na tym sprzęcie, by móc pokazać co polacy potrafią w e-sporcie :)

wybacz, ale czy osoba tak uważająca się za Polaka nie powinna narodowości pisać wielką literą :)

a co Polacy potrafią w e-sporcie to już wiadomo, chociażby Pentagram Team to pokazał...

skoro wszyscy tacy skromni to i ja przypomnę, iż taki mało się w serwisie (jak już to trochę w poradniku), jednakże trochę bardziej na forum udzielający się użytkownik nickiem "zeratul" również zgłosił swoją kandydaturę, a jakiejś prezentacji czy czegoś nie zrobił bo nie ma czym się chwalić...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

użytkownik nickiem "zeratul" również zgłosił swoją kandydaturę,

Ty się szykuj do USS :)

 

:) BTW, czy do końca tego dnia trzeba zagłosować, czy jeszcze jutro też będą przyjmowane głosy :(

 

Tak, jak wcześniej mówiłem: głos oddaję na Torture - "super-przegrańca" pewnych dwóch edycji :( Należy ci się, stary.

Popieram, też chyba na niego oddam swój jakże cenny głos :)
Link to post
Share on other sites

:)

 

dobry ziom z ciebie toniek-94

 

"ni z gruchy ni z pietruchy" wyskoczył xD

 

Tak Tak głosujcie !!

 

bo "Głosy przyjmować będziemy do 6 października 2009."

Wcale nie prawda że od tak sobie wyskoczyłem jak Filip z konopii tylko już wcześniej zrobiłem prezentacje, a to było tylko takie przypomnienie, ze ja też kandyduje.

Link to post
Share on other sites

użytkownik nickiem "zeratul" również zgłosił swoją kandydaturę,

Ty się szykuj do USS :)

 

co by nie mówić - USB jest bardziej atrakcyjne, ale mam nadzieję chociaż USS wygrać...

głos oddany na użytkownika torture (tak jak już pisałem)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Naprawdę mi zależy na tym sprzęcie, by móc pokazać co polacy potrafią w e-sporcie :)

wybacz, ale czy osoba tak uważająca się za Polaka nie powinna narodowości pisać wielką literą :)

a co Polacy potrafią w e-sporcie to już wiadomo, chociażby Pentagram Team to pokazał...

skoro wszyscy tacy skromni to i ja przypomnę, iż taki mało się w serwisie (jak już to trochę w poradniku), jednakże trochę bardziej na forum udzielający się użytkownik nickiem "zeratul" również zgłosił swoją kandydaturę, a jakiejś prezentacji czy czegoś nie zrobił bo nie ma czym się chwalić...

pozdrawiam

wybacz, ale zdawało mi się że poprawnie jest polacy.

Pomyliło mi się z j.polskim.

Link to post
Share on other sites

Przypominam - jeśli ktoś się wytrzymuje z głosowaniem do ostatnich chwili to odradzam. Nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie ankieta się kończy, zawsze to było inaczej :( Sam raz tak przegapiłem głosowanie.

 

Tak, jak wcześniej mówiłem: głos oddaję na Torture - "super-przegrańca" pewnych dwóch edycji :) Należy ci się, stary.

Dzięki za głos, ale tym razem będzie podobnie. Zobaczysz :) Wygra jeden z tych dwóch pozostałych faworytów Juniora.
Link to post
Share on other sites

No, nie ma co się podniecać :) Dzięki za głosy, zgłosiłem się tylko i wyłącznie dla zabawy. Prezentacja widać, że trochę stara, bo robiłem ją w wakacje chyba jeszcze. Więc wrzuciłem, żeby się nie zmarnowała. Wygram - super, przegram - też dobrze. Tym razem mnie nie wrobicie w tę głupawkę :P Co zresztą widać - skombinowałem sobie drugi dysk, wymieniłem płytę, postawiłem RAID :( Nie można dać się zwariować. Co Wam wszystkim polecam, bez kłótni i takich tam różnych.

 

Fajnie też, że redakcja wybiera tę osobę. Będzie totalna niewiadoma (chociaż nie do końca), bo właściwie wygrać może każdy. Ale jak już tak spekulujemy i chcemy, żeby ktoś się podniecił, to ja powiem, że mam dwóch faworytów :(xpris i Dark Forest.

 

PS Podoba mi się określenie "super-przegrany" :) Szkoda, że benchmark nie dawał koszulki za finisz na podium. Miałbym już parę.

 

PS2 A może to tez jakiś pomysł? Jakieś mini gadżety za bycie w TOP10? Przynajmniej jakaś tam motywacja dla niektórych. Koszulki np. Cokolwiek :) Myślę, że liczba zgłoszeń i głosów by wzrosła.

Link to post
Share on other sites

@torture

IMO pomysł z koszulkami jest genialny

jak to forum będzie przeglądać ktoś z Redakcji to

oficjalnie apeluję o rozważenie takiej opcji coby osoby, które dostały się do TOP 10 otrzymały od benchmarka jakiś upominek; ja byłbym np. za koszulką + smycz, o której na forum odbyła się już kiedyś debata; zainteresowanie koszulkami całkiem jest niemałe (co widać po powyższych postach), więc zachęcam Redakcję do rozważenia tej propozycji / przedyskutowaniu jej w jakimś temacie na forum

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja mam kilka uwag do wyboru wygranego... Nie uważacie że powinna być jakaś oddzielna strona z prezentacjami tak aby nikt nie był poszkodowany będąc na początku wątku lub na jego końcu? Redakcja zbierałaby prezentacje przez powiedzmy 5 dni i z nich wybierałaby top-10 z których głosowaliby użytkownicy. Teraz jest odwrotnie (najpierw głosy użytkowników, potem redaktorów) a nie sądzicie ze tak byłoby lepiej, przejrzyściej, ciekawiej ??

Link to post
Share on other sites

@Czaszka

kto powiedział że dla 9 :) czemu wygrany miałby jej nie otrzymać :) w końcu to powinno być przyznane za wejście do TOP 10

teoretycznie może się zdarzyć, że zwycięzca może nie zechcieć nowego sprzętu tylko koszulkę i co wtedy :( :(

tak jak mówiłem - upominki w postaci koszulki powinny być dla każdego kto wejdzie do TOP10

a co do reklamy...zapewne racja, podwyższyłoby to frekwencję

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja mam kilka uwag do wyboru wygranego... Nie uważacie że powinna być jakaś oddzielna strona z prezentacjami tak aby nikt nie był poszkodowany będąc na początku wątku lub na jego końcu? Redakcja zbierałaby prezentacje przez powiedzmy 5 dni i z nich wybierałaby top-10 z których głosowaliby użytkownicy. Teraz jest odwrotnie (najpierw głosy użytkowników, potem redaktorów) a nie sądzicie ze tak byłoby lepiej, przejrzyściej, ciekawiej ??

Popieram w 100%. Już chyba kiedyś były takie propozycje ze strony benchmarkowców. Puki co bardzo, bardzo, ale to bardzo łatwo zginąć ze swym zgłoszeniem wśród ogromu spamu.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...