Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

@Daro

generalnie nie tylko USB4, ale i bodajże 3 poprzednie z grynkowskimi i innymi którzy to nie wiadomo skąd mieli po 100 głosów, choć generalnie na forum nikt o nich nie słyszał / nikt ich nie widział / nikt nie deklarował oddania głosu na tychże userów

jeśli natomiast chodzi o głosy oddane uczciwie - zapewne prowadzi właśnie torture, na którego i ja przed chwilą oddałem swój głos

no i tu ponawiam pytanie do Redakcji, bo chyba nie uzyskałem na nie odpowiedzi, lub też jest ona w tych 7 stronach tematu, które pojawiły się w temacie podczas mojej nieobecności, a których przeglądać mi się nie chciało; jeśli tam odpowiedź jest to proszę o jej przytoczenie

pytanie: jaki wpływ na decyzję Redakcji o wyborze zwycięzcy ma liczba głosów oddanych na danego usera :o

przepraszam za lekki offtop i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Liczba głosów wybiera 10 osób, z których redakcja wybiera daną osobę

to wiem

tylko interesuje mnie sytuacja, gdy np. lider TOP 10 będzie miał 500 głosów, a reszta stawki 30-50 głosów; rzecz precyzując - czy taka miażdżąca przewaga lidera nad pozostałymi userami w TOP 10 będzie mieć wpływ na decyzję Redakcji kto zostanie zwycięzcą

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

przeciez to jest proste jak budowa cepa.. top 10 to nic innego jak sitko zeby taki " wiadomo na poczatku do paint'a " znow nie wygral.. dla przykladu.. torture dostanie milion glosow a drugie miejsce 100 co jest malo wazne bo redakcja chyba wie mniej wiecej co sie dzieje na stronie i wie ze torture sie udziela i nie tylko paint'a uzywa czyli moze wygrac i redakcja nie musi nikogo wybierac :o.. a jak bedzie po rowno to rzuca moneta..

 

a jak jakis leb dostanie 100 trylionow glosow ale bedzie jakas cicha owieczka no to sorry winetou ale red go nie wybierze ???

 

Nad czym tak rozkminiacie ???

 

 

( interpunkcje sobie dostawcie albo miodka zawolajcie :) )

Link to post
Share on other sites

Na razie nie ma problemu tryliona głosów, bo dopiero 84 osoby zagłosowały. Kiepsko coś :o Ale z reklamą i tak jest lepiej - ja np. dostałem dzisiaj bardzo ładnego maila od benchmarka, żebym się zgłosił do konkursu :)

 

Dawać kolejne zgłoszenia, do TOP10 bardzo łatwo będzie się załapać!

Link to post
Share on other sites

zagłosujcie na mnie .Mój sprzęt prawie w ogóle się nie podkręca rewizja procka b3 i radeon hd3870 którego miałem się popsuł wraz z płytą p5k .Kartę mam teraz 7300 gs ,chociaż w moim profilu wpisałem 7600gst bo taką dostanę za kilka dni.Płytę zaś w zastępstwo dostałem asrocka g31m-s i lipa. w nic nie mogę grać pomóżcie

Link to post
Share on other sites

pytanie: jaki wpływ na decyzję Redakcji o wyborze zwycięzcy ma liczba głosów oddanych na danego usera :o

przepraszam za lekki offtop i pozdrawiam

Żaden :) Głosy nie mają znaczenia nic jeśli chodzi o drugą turę. Tam tylko redakcja ma coś do powiedzenia i na jakiej podstawie wybiorą zwycięzce to tylko oni wiedzą. My sie jednak możemy domyślać, iż będzie to osoba, która pomaga w tworzeniu portalu poprzez artykuły etc.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam na imię Adrian :)

 

Każdy zapewne chociażby tylko słyszał o zbliżającej się premierze gry Call of Duty Modern Warfare 2.

Zamierzam być, no może nie czołowym graczem, ale bardziej znanym w owej grze. Oczywiście nie obędzie się bez dobrego sprzętu do gry (co możecie mi sprawić :P ) ale i internet (tu już bym musiał z rodzicami pomówić :D)

 

http://i38.tinypic.com/2rgcrki.jpg

Mój sprzęcior :o wybaczcie za jakość.

 

Do rzeczy:

Moja kariera w internetowe gry zaczęła się od gry Call of Duty. Przechodziłem po raz setny kampanie, aż znalazłem ciekawą ikonkę "Multiplayer". Jako że byłem dość młody to nie wiedziałem zbyt co to znaczy. Włączyłem, wszedłem na pierwszy lepszy serwer i zauroczyła mnie taka gra. Możliwość spotkania wielu graczy, z którymi możemy pokazywać swoje umiejętności. Oczywiście znalazłem pierwszy klan, tak naprawdę taki klan to tylko noszenie tagu, nic więcej było :P. Następnie ja założyłem podobny klan, nazwa "Neo" od "neostrady". To było śmieszne, gdyż każdy kto miał neostradę, dołączał do naszego klanu :). Było nas ze 40. Następnie byłem członkiem już trochę bardziej ogarniętego klanu "Dawn of War". Tutaj zaczęły się moje pierwsze mecze. Niestety, po dłuższym okresie braku aktywności, wyrzucili mnie (ach, jak oni mogli :)).

Następną grą było Call of Duty 2, Counter Strike, Call of Duty 4 oraz Call of Duty 5. We wszystkie gry grałem, lecz nie na poważnie, raczej tzw. 4fun (czyli dla zabawy).

Jednak jak już napisałem, chcę się poważnie wziąć za e-sport a raczej za fpsy lub ten jeden fps (wymieniony na samym początku mojej wypowiedzi).

Tak że, jeżeli chcecie być dumni z e-sportowców w kolejnej grze (bo przecież w wielu grach polacy są niezwykle znani/wyskillowani) i kiedyś powiedzieć "Ach, to dzięki mnie zaszedł on tak daleko" oddajcie na mnie głos :).

Jak widać, nie jestem byle sępem startującym w konkursie, albowiem recenzję piszę. Niedługo będzie kolejna.

Gorąco pozdrawiam i proszę o głosy :)

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

 

Korzystając z okazji zaproponuję swoją kandydaturę.

Jeśli zajrzycie na mój profil to szybko połapiecie się o co chodzi :)

Mój sprzęt pamięta jeszcze epokę kamienia łupanego a w tej chwili nadaje się tylko i wyłącznie do pełnienia roli szafy grającej z ewentualną możliwością regularnego zaglądania właśnie tutaj :)

 

Liczę na Was i pozdrawiam.

 

mój sprzęt:

 

CPU: AMD Sempron 3000+ 1,8 GHz socket 939

karta graficzna: nVidia GeForce 7900GS Palit Sonic 256 DDR2

dyski twarde: Seagate Barracuda 7200.11 500 GB

płyta główna: Gigabyte GA-K8N51GMF-9 chipset nVidia GeForce 6100

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...