Skocz do zawartości

FIFA 10 na PC


Recommended Posts

ściągnąłem , zainstalowałem, zobaczyłem, usunąłem

Zobaczymy czy ta Fifa będzie ciekawa z tego co przeczytałem powyżej to nie zapowiada się zachęcająco ale zobaczymy są gusta i guściki chodź osobiście lubię pogra w PES :rotfl: ale w Fife też się kiedyś grało więc zobaczymy co tym razem się pozmieniało od tamtej pory. Dzisiaj wieczorem zainstaluję demko i zobaczymy czy warto będzie spędzić trochę wolnego czasu przed monitorem :?:
Link to post
Share on other sites

A konkretniej co masz na myśli bo nie znam tego sensible'a

Rany! Na korepetycje, ale już!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sensible_Soccer

 

Co ściągnąłeś ? Chyba demo bo pobranie pełnej wersji jest piractwem :rotfl:

Nie jest piractwem, jest zgodne z polskim prawem, jest jedynie moralnie niewłaściwe :?:.

 

są gusta i guściki

Szczerze mówiąc jeśli ktoś będzie się upierał przy zdaniu, że ta FIFA jest lepsza od PESa (ba, że jest lepsza od jakiejkolwiek poprzedniej FIFY) to niezawodny znak, że jest MUGOLEM. :?:
Link to post
Share on other sites

moze ja odpowiem : NIC

hehe nie no graficznie muszę przyznać, że się zmieniła :?: tak poza tym najlepiej mi się grało w fife 99 :-> i w fife 2002 world cup :rotfl: to były czasy teraz to tak nie bardzo mi podchodzi fifa za dużo jest tych bajerów etc. czasami lubię pograć w PES jak już ale mam podzielone zdania na temat Fify i PES :?:
Link to post
Share on other sites

Grałem w demo i jeżeli tak ma wyglądać gra od wielkiego EA, jeżeli taka będzie pełna wersja to ewolucja Fify zakończyła się gdzieś w okolicach wersji 2004-2005. Co ciekawe gra na konsole wymiata więc czemu PC są tak straszliwie objszczywane?

 

Marzy mi się aby 2K Sports wzięło się za piłkę nożną... Ahh

Link to post
Share on other sites

Wersje konsolowe są często lepiej dopracowane i zoptymalizowane, ponieważ rynek konsolowy jest obecnie dużo większy od rynku gier na PC, przykładów na tytuły, które na konsolach (teoretycznie słabszych od mocnego pc) chodzą lepiej jest wiele: choćby GTA IV czy Fallout3. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

Link to post
Share on other sites

98 była imo lepsza bo można było grać w halówkę :P

W 98 mało pogrywałem :D pamiętam jak w 99 można było bramkarza faulować i od razu dostawałeś czerwoną kartkę ;) szkoda, że teraz nie ma tego motywu :P a może i to dobrze bo za dużo bym zgarniał czerwonych :P hehe
Link to post
Share on other sites

Player1- wszystko co napisałeś to prawda ale dlaczego tak trudno zrobić konwersje Fify z konsoli ;)

Z tego co wiem to EA podobno przeprowadziło jakieś badania z których wynikło, że pctowcy wolą brzydszą grę, ale za to z mniejszymi wymaganiami żeby była dostępna dla szerszego grona ludzi :)
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to EA podobno przeprowadziło jakieś badania z których wynikło, że pctowcy wolą brzydszą grę, ale za to z mniejszymi wymaganiami żeby była dostępna dla szerszego grona ludzi ;)

Ja tam w te ich badania wierzę tak samo jak w newsy z serii "Michael żyje!" :lol:.

 

A właśnie, słyszał ktoś o jakimś nowym mega-patchu z aktualnymi składami do PES 2009? Bo PES 2010 jest ewidentnie gorszy od poprzedniego, a bez Eto'o i Milito w moim ukochanym Interze aż smutno grać :lol:

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to EA podobno przeprowadziło jakieś badania z których wynikło, że pctowcy wolą brzydszą grę, ale za to z mniejszymi wymaganiami żeby była dostępna dla szerszego grona ludzi ;)

Ja tam w te ich badania wierzę tak samo jak w newsy z serii "Michael żyje!" :lol:.

 

Dlatego napisałem podobno ;)

A tak po za tym to trochę szkoda, że EA tak postępuje z pctowcami, ponieważ FIFA na konsolach może spokojnie konkurować chociażby z PESem(z tego co słyszałem to FIFA10 na xa i ps3 jest nawet lepsza niż nowy PES), a na piece mamy ciągle to samo z lekkimi poprawkami, ponieważ według EA nie każdy miałby kompa który mógłby uciągnąć "nowo generacyjną" FIFKę:lol:

Link to post
Share on other sites

Kończę właśnie pierwszy sezon Polonią Warszawa, gameplay jest naprawdę tragiczny. Piłkarze są sztywni, jakby ich powycinano z papieru, piłka zachowuje się jak balon, a na dodatek wygląda na to, że może lecieć tylko po z góry wyznaczonych trajektoriach. Przeprowadzenie nieschematycznej akcji graniczy z cudem.

 

Ale to nic. Ta gra jest po prostu bezdennie głupia. Tryb menedżerski jest niegrywalny. Najbardziej męczy mnie głupi zarząd, który upatrzy sobie jakiegoś Zganiacza czy kogoś w tym stylu i choćbym ściągnął na tę pozycję kogoś 10 razy tańszego, 5 razy lepszego i 3 razy młodszego, to będzie niezadowolony. Zresztą z tym ściąganiem i odkrywaniem talentów jest naprawdę słabo, nijak ma się do tego, jaką radochę dawała taka zabawa w "skauta" w PESie.

 

Taka wstępna ocena to 4/10. Jak zwykle przed kompletną kompromitacją ratują licencje i świetna muzyka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Przy demie FIFY 2010 wytrzymałem 5 minut.

Przy demie PES-a 2010 wytrzymałem 10 minut.

 

Jeśli chodzi o pełne wersje, to oczywiście PES 2010 jest o wiele lepszy. Według mnie ma lepszą grafikę i gameplay sprawia o wiele większą przyjemność, a to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze.

 

FIFA skończyła się dla mnie na numerku 2002 (pamiętne podania na wybieg - wybieg graczy pokazywany był kolorowymi polami ukazującymi kierunek w jaki mamy podać :)).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...