Skocz do zawartości

Komputer do gier do 2000 zł


Recommended Posts

Witam. Chciał bym was prosić o pomoc w złożeniu komputera do 2000zł. Będę go używał (jeśli kupie:) do grania w nowe gry. Jestem w stanie wyłożyć TROCHĘ ponad te 2000 jeśli będzie się to naprawdę opłacało. Była by mile widziana karta raf z nvidi do radeonów nie jestem jakoś przekonany być może się mylę więc proszę o podpowiedzi ;) Dysk wystarczy 500... Więcej wymagań już chyba nie mam.

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

 

Edit: Na upartego mogę przeznaczyć na komputer 2300 ale już więcej nie.

Wole na Intelu, może by się coś podkręciło później ^^

http://www.arest.pl/konfiguracja-585920 coś takiego dało by rade?

Edytowane przez Fansstee
Link to post
Share on other sites

Co jest zlego w Twoim zestawie:

- na tej plycie glownej nie mozna podkrecac procesorow, zeby moc podkrecac musisz kupic plyte na p67, z68 lub z77

- ta karta graficzna nie pozwoli Ci na granie w nowe gry jest za slaba

 

Zestaw lukasa jest bardzo dobry

Link to post
Share on other sites

To kup ten zestaw co łukas podał tylko procesor wez 965 albo 6100 fx a karte graficzna 6870 na ten monitor tobie wystarczy.Chyba ze chcesz miec mocniejszy procek to wez 8120 na dłuzej ci wystarczy.Ale lepiej wez karte mocniejsza graficzna a procka w amd zawsze mozna zmienic.Tylko zasilacz mogłby byc troche mocniejszy 600 watowy.

Edytowane przez daniel 12
Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu szukał i3 2120+HD6850. Buldożery to nie wypał i teraz do zadań domowych, gamingu jest tylko Intel. Do obliczeń to FX8130 jest dobry. Zwykły FX6120 dostaję od 955BE, więc to na prawdę porażka.

Link to post
Share on other sites

zgadza sie ale gdzie ta roznica 35 klatek ?

w starcrafcie roznica bedzie ponizej 10 fps, i pewnie sie jeszcze zmniejszy przy podkrecaniu.

Procesor nie jest tak wazny w grach jak w benchmarkach.

 

Podsumowujac i3 jest lepszy w grach ale roznica jest niewielka, nikt nikogo nie kladzie nie ma zadnej porazki, miazdzenia itp. Ludzie wykreowali sobie taki poglad patrzac na slupki w benchmarkach gdzie osiagane bylo 160fps na jakis starych grach i rzeczywiscie przy takiej ilosci klatek ta roznica jest rzedu 30 klatek tylko kogo to wtedy obchodzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...