Skocz do zawartości

Karta graficzna pod Diablo3


Recommended Posts

Witam, mam do gier konsole, ale chciałbym na pc zagrać w diablo, z tego powodu chcę kupić do pc grafikę. Teraz zastanawiam się czy jest sens.Specyfikacja to:

 

Procesor: Intel E4500 @ 2.20GHz

Ram: 2038 MB (DDR2 SDRAM)

Płyta: P5LP-LE z pci-e x16

Monitor: 22

Link to post
Share on other sites

patrzac po starcraftcie 2:128mb low 256mb middle , 512 high, 1024 ultra:) nizszych wymagani raczej miec niebedzie

z phenomem 9600be i 8800gt 265mb sc2 sie menczyl strasznie na low (przez cpu), oczywiscie gra 4v4 gdzie bylo tloczno.

Po zmianie na 960t be 8800gt 256mb dawal rade na high, w wowie na rajdach 25osob gdzie bylo naprawde duzo efektow tez cpu zamulal niewazne jakie byly detale, wiec chyba te 2 cory ci niestykna do d3:)

Edytowane przez dexiji
Link to post
Share on other sites

No sprzęt dobrany bardzo odważnie. 7870 do staruszka phenoma a to wszystko podpięte pod modecoma. Kaskader :)

kolejny noob z zasilaczem... n/c poczytaj artykuly na benchamrku jakie firmy pracowaly przy nim

a co do procka to ja wiem cyz to taki staruszek?:D ludzie robia z niego 4,2ghz@

w konfiguracji kreconego 7870 i 960t na 3,6ghz@ przebil wynikami i5 2500k kreconego na 4327mhz@ i gtxa 580 no oc wiec chyba niejest taki zly:P i bf3 chodzi na ultra i wiedzmin z uberpubkowaniem.

P.S. niekazdego stac na i5 czy i7;) a grafe mam jaka mam bo akurat mi sie kasa trafila

jak wyjdzie cos fajnego na am3+ to zobczymy narazie to mi wystarcza w zupelnosci :P

Edytowane przez dexiji
Link to post
Share on other sites

kolejny noob z zasilaczem...

Masz może jakiś test tego zasilacza? Nie widzę nigdzie dobrego testu żeby ktoś sprawdził stabilność napięć, sprawność itd. Bo nawet za te 200 złotych możnaby kupić OCZ i spać spokojnie. Jakie firmy go robiły nie ma tu dużego znaczenia. Każdy może zrobić tandete idąc po kosztach.
Link to post
Share on other sites

Zasilacz nie jest taki zły jak się na niego patrzy z innej strony napięcia trzyma ale z wiekiem czasu szybko traci :P

Też mam zamiar kupić AMD Phenom II 960T BE :) a do tego ratka 6870 WindForce X3

A BF3 śmiga na ultra ale w HD już by chyba nie było tak miło :P ??

Link to post
Share on other sites

Masz może jakiś test tego zasilacza? Nie widzę nigdzie dobrego testu żeby ktoś sprawdził stabilność napięć, sprawność itd. Bo nawet za te 200 złotych możnaby kupić OCZ i spać spokojnie. Jakie firmy go robiły nie ma tu dużego znaczenia. Każdy może zrobić tandete idąc po kosztach.

zasilacz byl uzgodniony z osobami zajmujacymi sie naprawa takiego czegos, chcialem ocz ale w swieta wolne od pracy to bylo najlepsze co moglem dostac po awari mojego starego;)

Skoro bf3 smiga na full hd na ultra to czemu na 7870 mialby niechodzic?

Edytowane przez dexiji
Link to post
Share on other sites

Do diablo3 myśle, że karta pokroju 6870/gtx560ti spokojnie wystarczy, skoro na full detalach w 1920x1080 gtx580 generuje nawet 130fps. Nie potrzeba tyle przecież, ważniejsze by dropów nie było nagłych. LE ogladałem kiedyś, gra robi wrażenie i pokazuje, że można robić ładne H&S. Wymówki blizzarda "grywalność najpierw" można sobie w buty wsadzić. Diablo3 wygląda kiepsko a wymaga cudów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...