Skocz do zawartości

Samodzielne składanie zestawu przez początkującego


Recommended Posts

Jak mieszkasz w Krk to mogę wpaść i Cię asekurować przy montażu

nie znasz dnia ani godziny jak cię wynajmę :D

mam podobne chłodziwo - zalmana cnps10x extreme, bede to osadzał w z68 extreme3 gen3, pytanie jak z montażem? prosty, na co trzeba zwrócić uwagę?

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Kilka solidnych lat temu pracowalem dla malego dostawcy netu, mielismy tez kawiarenke, obsluge kilku firemek i paru grafikow na magazynie :D. Przyszedl do nas pewien talent po informatyce, pierwszy miesiac zalatwil 4 plyty glowne 2 dyski i 2 grafy. Mial wlasna gablotke umordowanego sprzetu. Sprzedac potrafil by i lód eskimosom, niestety do sprzetu szczescia nie mial. Pozniej pracowal w sklepie komputerowym... tez jako sprzedawca (mam nadzieje).

 

Pomagalismy tez znajomym skladac zestawy, szczegolnie przed swietami i na komunie ludzie w malym sklepiku zamawiali sprzet hurtowymi ilosciami. Raz nawet systemem tasmowym bo czas naglil.

Nagrzebalem sie w tym zlomie od zaje...

 

Ukatrupilem pare czesci ehh ale to bylo tylko i wylacznie przez nieostroznosc i pospiech :D (no raz udalo mi sie zasilacz przelaczyc na napiecie 110V ;) - ale to juz inna sprawa)

Link to post
Share on other sites

No więc miałem mały problem z montażem mojego, nawet udało mi się skaleczyć, ale dałem w końcu radę :) montaż nie należy do najłatwiejszych, ale za to jest bardzo solidny. A samo chłodzenie też nie jest bardzo ciężkie, więc nie wygina płyty. :) Nie ma sprawy, mogę wpaść, wezmę swoją puszkę i jeszcze wprowadzę może u siebie ewentualne korekty, choć kable mam rozplanowane idealnie i ładnie związane pod boczną ścianą budy :P

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już mowa o kwiatkach to widziałem pamięci DDR-2 włożone do gniazd DDR i o dziwo się "zapięły" na pytanie jak gość zrobił odpowiedział ze stoickim spokojem że taki dzyngiel po środku przeszkadzał to poradził sobie pilnikiem :D

 

2 talent połamał zaczepy w BOXowym chłodzeniu LGA775... co się potem chłop namęczył żeby sznurkiem to przywiązać do płyty głównej :D

Edytowane przez browarpll
Link to post
Share on other sites

No więc miałem mały problem z montażem mojego, nawet udało mi się skaleczyć, ale dałem w końcu radę montaż nie należy do najłatwiejszych, ale za to jest bardzo solidny. A samo chłodzenie też nie jest bardzo ciężkie, więc nie wygina płyty.

nawet mi kuźwa nie mów, a w instrukcji zalmana pisze jakie to proste %-)

 

Nie ma sprawy, mogę wpaść, wezmę swoją puszkę i jeszcze wprowadzę może u siebie ewentualne korekty, choć kable mam rozplanowane idealnie i ładnie związane pod boczną ścianą budy

jak będę miał problemy to złapie cię gdzieś na forum lub na priv się odezwe. puki co brakuje mi jeszcze cpu i gpu. zresztą tu jest wszystko http://forum.benchmark.pl/topic/40116-buda-4000-pln-ocena-konfiguracja-wstepna/page__st__40 nadal aktualizowane.

a mieszkam na miasteczku agh

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...